#292Ch. Guiraud-Cheval-Blanc A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1997 aantal: 8 bt
No longer available -
#179Clos René A.C. Pomerol
M.C. 1975 aantal: 4 bt
No longer available -
#299Ch. Haut-Mayne A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#97Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Croque-Michotte A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1990 aantal: 2 bt
Ch. Corbin-Michotte A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1990 aantal: 2 bt
Ch. Canon Montsegur A.C. Côtes de Castillon
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Ch. Marquis de Calon A.C. St-Estèphe
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Ch. Liversan A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Siran A.C. Margaux Cru bourgeois supérieur M.C. 1998 aantal:(..)
No longer available -
#358Beaune Blanches Fleurs A.C. Beaune Louis Picamelot, Rully M.P. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#192Ch. Mitrotte A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.B. 1981 aantal: 14 bt
No longer available -
#279Ch. Léoville-Poyferré A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#98Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Le Grand Humeau A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 6 bt
Ch. Semonlon A.C. Haut-Médoc
1994 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Lavergne A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1997 aantal: 1 bt etiket beschadigd
Ch. de ***
No longer available -
#322Ch. Malartic-Lagravière A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#63Lot rode wijn
aantal: 13 bt
Ch. La Vieille Gasparets A.C. Corbières
M.C. 1991 aantal: 2 bt
Ch. Maroutine A.C. Bordeaux
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Francis A.C. Médoc
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Guionne A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1979 aantal: 1 bt (..)
No longer available -
#368Ch. La Louvière A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2005 aantal: 12 bt
No longer available -
#398Ch. Lagrange A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2010 aantal: 12 bt