#393Ch. de Pez A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#28Lot witte wijn
aantal: 12 bt
Hippocampe I.G.P. Côtes de Thau Henri de Richemer, Marseillan M.O. 2010 aantal: 1 bt
Hippocampe I.G.P. Côtes de Thau Henri de Richemer, Marseillan M.O. 2011 aantal: 1 bt
Hippocampe I.G.P. Côtes de Thau Henri de Richemer, Marseillan M.O. 2012 aantal: 5 bt
Albariño Gundian D.O. Rias Baixas Adaga Valdès, Vedra M.O. 2011 aantal: 1 bt
Malvasia D.O. Rioja Martin Cendoya, Laguardia M.O. 2010 aantal: 1 bt
Verdejo D.O. Rueda Cast(..)
No longer available -
#194Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1981 aantal: 12 bt
No longer available -
#231Ch. Domeyne A.C. St-Estèphe
M.C. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#349Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#317Ch. Pascaud Réserve A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#285Macon Villages A.C.
M.O. 1995 aantal: 10 bt
No longer available -
#343Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#328Pouilly-Fumé Les Fines Caillottes A.C.
Jean Pabiot & Fils, Pouilly M.O. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#47Lot rode wijn
aantal: 9 bt
Hermitage A.C. Jean-Louis Chave, Tain
aantal: 1 bt beschadigd etiket
Gigondas A.C. E. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. 2011 aantal: 2 bt
Anjou Cépage Cabernet A.C. François Testard, Liré M.O. 1996 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon VDP d’Oc Mas de Chabert, Servian M.O.
aantal: 1 bt
Grenache Syrah Les Bellines VDP d’Oc Mas de Chabert, Ser(..)
No longer available -
#168Ch. Lyonnat-Lussac St-Emilion
1955 aantal: 5 bt 12047
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule