#291Ch. Lilian-Ladouys A.C. St-Estèphe
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#45Lot rode wijn
aantal: 8 bt
Rioja Reserva D.O.C. Rioja Marquès de Riscal, Elciego M.O. 2015 aantal: 1 bt
Rioja Reserva D.O.C. Rioja Marquès de Riscal, Elciego M.O. 2016 aantal: 1 bt
Oenoteca Merlot Reserva Speciala Vin Vechi Vincon Vrancea, Romania M.O. 1998 aantal: 1 bt
Vino Nebbiolo d’Alba D.O.C. Conte della Cremosina, Castello di Barbaresco M.O. 1969 aantal: 1 bt
Chianti Classico D.O.C. Isole e Olena, Barberino Val d’Elsa M.O. 1998 aantal: 1 bt
Bar(..)
No longer available -
#206Ch. Pape Clément A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. 1985 aantal: 1 bt bn
No longer available -
#299Ch. Haut-Mayne A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#414Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#194Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1981 aantal: 12 bt
No longer available -
#4121884 The President’s Blend Mendoza, Argentina Escorihuela Gascón, Mendoza M.O. O.D. 2015 aantal: 4 bt
No longer available -
#334Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#44Lot rode wijn
aantal: 8 bt
Barkan Classic Merlot Galil, Israel Barkan Wine Cellars, Hulda M.O. 2007 aantal: 3 bt
Canaan Red Galilee - Kosher Dalton, Hagalil M.O. 2011 aantal: 2 bt
Cabernet Sauvignon oak aged Galilee - Kosher Dalton, Hagalil M.O. 2018 aantal: 1 bt
Yarden Cabernet Sauvignon Galilee - Kosher Golan Heights Winery M.O. 2016 aantal: 1 bt
Mount Hermon Red Galilee - Kosher Golan Heights Winery M.O. 2021 aantal: 1 bt
No longer available -
#15Lot witte wijn
aantal: 7 bt
Blanc de Chasse-Spleen A.C. Bordeaux Blanc
M.P. 2015 aantal: 1 bt
Santa Rita Estate Reserve Chardonnay Valle del Limarí Chile
M.O. 2017 aantal: 1 bt
Gewurztraminer Berg A.C. Alsace Les Vignerons-Récoltants de Kintzheim-Geschwiller M.O. 2017 aantal: 1 bt
Riesling A.C. Alsace Jean Murbach, Voegtlinshoffen M.O. 2018 aantal: 1 bt
Fendant A.C. Valais Cave de Valère, Sion M.O. 2018 aantal: 1 bt
Sauvignon Blanc Reserva Valle de(..)