#63
Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt Ch. Haut-Rousset A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2001 aantal: 1 bt Ch. de Chantegrive A.C. Graves
M.C. 2003 aantal: 1 bt Clos du Cheval Blanc A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2003 aantal: 1 bt Ch. les Cluchets A.C. Graves
M.C. 2004 aantal: 2 bt Ch. Calens A.C. Graves
M.C. 2007 aantal: 1 bt Ch. La Croix de Paty A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2010 aantal: 1 bt Ch. Pontet La Gravière A.C. Graves
M.C. 2015 aantal: 1 bt Ch. Le Merle A.C. Graves
M(..)
No longer available -
#439
Ch. de Fonbel A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.D. 1 aantal: 12 bt
No longer available -
#375
Ch. Blaignan A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 1997 aantal: 12 bt
No longer available -
#346
Faustino I Tinto Gran Reserva D.O.C. Rioja Bodegas Faustino, Oyon M.O. 1995 aantal: 6 bt
No longer available -
#199
Ch. Beaugerit A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1978 aantal: 12 bt ts
No longer available -
#420
Vouvray A.C. - Demi-sec Vigneau-Chevreau
2004 aantal: 6 bt
No longer available -
#361
Ch. Cantegrive A.C. Côtes de Castillon
M.C. O.K. 1996 aantal: 6 Mag. Individuele kistjes
No longer available -
#270
Ch. Bertinerie A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#69
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt Ch. Lalande-Labatut A.C. Bordeaux
M.C. 2006 aantal: 1 bt Ch. Tour de Bigorre A.C. Bordeaux
M.C. 2006 aantal: 1 bt Ch. Cotte des Rambaux Cuvée Petit Martinot A.C. Bordeaux
M.C. 2006 aantal: 1 bt Ch. Roux de Beaucés A.C. Bordeaux
M.C. 2007 aantal: 2 bt Ch. de Potiron A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. 2007 aantal: 2 bt Ch. de Costis A.C. Bordeaux
M.C. 2007 aantal: 1 bt Ch. Vermont A.C. Bordeaux
M.C. 2010 aantal: 2 bt
No longer available -
#197
Volnay A.C. Deroye, Beaune
1976 aantal: 7 bt Vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#84
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt Ch. La Tour du Pin Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1994 aantal: 1 bt Ch. Haut-Sorillon A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1994 aantal: 2 bt Ch. Le Monastère A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1995 aantal: 2 bt Mouton Cadet A.C. Bordeaux
M.O. 1997 aantal: 1 bt Ch. Cantenac-Brown A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 2007 aantal: 1 bt Ch. Duplessis A.C. Moulis-en-Médoc
M.C. 2008 aantal: 1 bt Ch. L’Evidence A.C. Bordeaux
M.C. 2009(..)
No longer available -
#196
Aloxe-Corton 1e Cru Valozières A.C. Daniel Senard, Aloxe M.D. 1976 aantal: 6 bt 3,5 à 4 cm, 1 x 8 cm