#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco
No longer available -
#168Ch. Lyonnat-Lussac St-Emilion
1955 aantal: 5 bt 12047
No longer available -
#98Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Le Grand Humeau A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 6 bt
Ch. Semonlon A.C. Haut-Médoc
1994 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Lavergne A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1997 aantal: 1 bt etiket beschadigd
Ch. de ***
No longer available -
#79Lot rode bordeaux
aantal: 4 bt
Vieux Ch. Certan A.C. Pomerol
M.C. 1987 aantal: 1 bt
Ch. Du Glana A.C. St-Julien Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1987 aantal: 1 bt
Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1987 aantal: 1 bt
Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1987 aantal: 1 bt
No longer available -
#150Lot likeurwijn
aantal: 7
Icewine Vidal VQA Niagara Peninsula Andrew Peller,Niagara on the Lake M.O. 2010 aantal: 2 hbt
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.D. 2000 aantal: 1 bt
Full tawny dessert wine South Africa Douglas Green, De Leeuw, Brussels M.B.
aantal: 2 bt
Fine Ruby Port South Africa Cockburn’s, Symington Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 1 Mag.
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.(..)
No longer available -
#144Lot likeurwijn
aantal: 3 bt
Quinta do Noval Vintage Port Bottled 1972 Antonio José da Silva Vinhos, Vila Nova de Gaia M.O. 1970 aantal: 1 bt
Fonseca’s Vintage Port Bottled 1985 Guimaraens Vinhos, Oporto M.O. 1983 aantal: 1 bt
Feuerheerd Porto Vintage
Feuerheerd Bros & Ca Lda, Vila Nova de Gaia M.O. 1985 aantal: 1 bt
No longer available -
#373Ch. Haut-Tropchaud A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2006 aantal: 6 bt
No longer available -
#323Les Fiefs de Lagrange A.C. St-Julien
M.P. 2000 aantal: 1 bt
No longer available -
#264Ch. Smith Haut-Lafitte A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#234Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. O.K. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#149Lot likeurwijn
aantal: 12 bt
Dom. Laporte A.C. Muscat de Rivesaltes
M.O. 1999 aantal: 1 bt
Pineau des Charentes A.C. Bonnin & Cie, Challignac M.O.
aantal: 6 bt
Madère de l’Isle
Daniel Sanders, Barsac M.O.
aantal: 5 bt
No longer available -
#428Montagny Premier Cru A.C. Joseph Drouhin, Beaune M.O. 2019 aantal: 3 bt