#169Burmester Porto Vintage Bottled 1965 J.W. Burmester & Ca Lda, Oporto M.O. 1963 aantal: 1 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#381Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2008 aantal: 6 bt
No longer available -
#179Clos René A.C. Pomerol
M.C. 1975 aantal: 4 bt
No longer available -
#107Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Coutet A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2015 aantal: 5 bt
Ch. Grand-Pey-Lescours A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2015 aantal: 1 bt
Ch. Frachet A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 2016 aantal: 1 bt
Les Piliers de Maison Blanche A.C. Montagne-St-Emilion
M.O. 2016 aantal: 1 bt
Pessac-Léognan A.C. S.A.S. Ch. Haut-Bailly, Léognan M.O. 2016 aantal: 3 bt
La Réserve de Malartic A.C. Pessac-Léognan S.C. Ch. Malartic-Lagravière M(..)
No longer available -
#98Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Le Grand Humeau A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 6 bt
Ch. Semonlon A.C. Haut-Médoc
1994 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Lavergne A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1997 aantal: 1 bt etiket beschadigd
Ch. de ***
No longer available -
#219Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 8 bt
No longer available -
#256Ch. Montrose A.C. St-Estèphe 2e grand cru classé M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#8Lot witte wijn
aantal: 9
Frauenkirchner Kaisergarten Beerenauslese Weinbaugebiet Rust-Neusiedlersee, Oesterreich Weissburgunder u. Gewürztraminer Jakob Gerhardt, Nierstein am Rhein E.A. 1983 aantal: 1 hbt
Bereich Wonnegau Kerner Spätlese Q.m.P. Rheinhessen - Trocken Herrgotts-Tröpfchen Gold-lackkapsel Jakob Gerhardt, Nierstein am Rhein E.A. 1985 aantal: 4 bt
Tokay Pinot Gris Hengst A.C. Alsace Grand cru - Sélection de grains nobles Dom. Aimé Stentz & Fils, Wettolsheim M.(..)
No longer available -
#294Ch. Rochemorin A.C. Pessac-Léognan
M.C. 1998 aantal: 5 bt
No longer available -
#335Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#391Ch. Teyssier A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2K. 2009 aantal: 11 bt