#250Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. K. 1993 aantal: 9 bt
No longer available -
#222Cru Toumillon A.C. Graves
M.P. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#12Lot witte wijn
aantal: 6 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Paul Bardet & Cie, St-Lager M.O. 1978 aantal: 2 bt
Tokay Pinot Gris A.C. Alsace Robert Karcher, Colmar M.O. 1989 aantal: 1 bt
Boglari Tramini Edes Balatonboglari, Mozograzdasagi Kombinat M.O. 1991 aantal: 1 bt
Gewurztraminer A.C. Alsace Camille Meyer, Westhalten M.O. 1994 aantal: 1 bt
Chardonnay California Ernest & Julio Gallo M.O. 1996 aantal: 1 bt
No longer available -
#179Clos René A.C. Pomerol
M.C. 1975 aantal: 4 bt
No longer available -
#77Lot rode bordeaux
aantal: 11
Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 2002 aantal: 1 bt
Ch. Rigaud A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.C. 2005 aantal: 1 bt
Ch. Le Prieuré A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2005 aantal: 1 bt
Ch. Fougueyrat A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2006 aantal: 1 bt
Ch. Poujeaux A.C. Moulis Cru grand bourgeois exceptionnel M.C. 2006 aantal: 1 bt
Ch. Fougueyrat A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.C. 2010 aantal: 1 hbt(..)
No longer available -
#150Lot likeurwijn
aantal: 7
Icewine Vidal VQA Niagara Peninsula Andrew Peller,Niagara on the Lake M.O. 2010 aantal: 2 hbt
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.D. 2000 aantal: 1 bt
Full tawny dessert wine South Africa Douglas Green, De Leeuw, Brussels M.B.
aantal: 2 bt
Fine Ruby Port South Africa Cockburn’s, Symington Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 1 Mag.
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.(..)
No longer available -
#332Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 3 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#420Johannisberger Klaus Riesling GG Deutscher Qualitätswein Rheingau V.D.P. Grosse Lage Prinz von Hessen, Johannisberg G.A. 2016 aantal: 6 bt
No longer available -
#428Montagny Premier Cru A.C. Joseph Drouhin, Beaune M.O. 2019 aantal: 3 bt
No longer available -
#425Purple Angel D.O. Valle de Conchagua Montes, Chimbarongo M.O. 2017 aantal: 5 bt
No longer available -
#355Ch. Troplong-Mondot A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 3 bt