#221
Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#322
Ch. Malartic-Lagravière A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#413
Lot rode wijn
2015 aantal: 5 bt
Dom. La Monardière Vieilles Vignes A.C. Vaqueyras
M.D. 2015 aantal: 2 bt
Vignes de l’Hospice A.C. Saint-Joseph E. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. 2015 aantal: 3 bt
No longer available -
#199
Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1983 aantal: 15 bt 11 flessen met geschrapte datum
No longer available -
#158
Lot wijn
aantal: 10 bt
Shabla Ugni Blanc & Aligoté Country Wine Bulgare
M.O.
aantal: 5 bt
Ch. La Brausterie de Peyraud A.C. Bordeaux Supérieur
1962 aantal: 1 bt
Chassagne-Montrachet A.C. - blanc Louis Jadot, Beaune M.O. 1978 aantal: 1 bt
Cistus A.C. Faugères Ch. de la Liquière M.C. 2001 aantal: 2 bt
No longer available -
#162
Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#47
Lot rode wijn
aantal: 9 bt
Hermitage A.C. Jean-Louis Chave, Tain
aantal: 1 bt beschadigd etiket
Gigondas A.C. E. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. 2011 aantal: 2 bt
Anjou Cépage Cabernet A.C. François Testard, Liré M.O. 1996 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon VDP d’Oc Mas de Chabert, Servian M.O.
aantal: 1 bt
Grenache Syrah Les Bellines VDP d’Oc Mas de Chabert, Ser(..)
No longer available -
#229
Porte du Roy A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1989 aantal: 6 bt
No longer available -
#333
Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#257
Clos du Marquis A.C. St-Julien S.C. Ch. Léoville Las Cases M.C. 1993 aantal: 6 bt
No longer available -
#420
Johannisberger Klaus Riesling GG Deutscher Qualitätswein Rheingau V.D.P. Grosse Lage Prinz von Hessen, Johannisberg G.A. 2016 aantal: 6 bt