#387Ch. Pontac Lynch A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#42Lot rode wijn
aantal: 8 bt
Auxey Duresse Les Duresses A.C. L. & F. Granville M.B. 1959 aantal: 1 bt
Nuits-St-Georges A.C. Lamurier, Nuits
1974 aantal: 1 bt
Nuits-St-Georges A.C. L. & F. Granville
1976 aantal: 2 bt
Pommard A.C. L. & F. Granville
1976 aantal: 1 bt
Châteauneuf-du-Pape Cuvée du Pas de la Mule A.C.
M.B. 1982 aantal: 1 bt
Gevrey-Chambertin Les Baisselons A.C. Louis Lesanglier, Beaune M.O. 1992 aantal: 1 bt
Châteauneuf-du-Pape A.(..)
No longer available -
#261Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#150Lot likeurwijn
aantal: 7
Icewine Vidal VQA Niagara Peninsula Andrew Peller,Niagara on the Lake M.O. 2010 aantal: 2 hbt
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.D. 2000 aantal: 1 bt
Full tawny dessert wine South Africa Douglas Green, De Leeuw, Brussels M.B.
aantal: 2 bt
Fine Ruby Port South Africa Cockburn’s, Symington Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 1 Mag.
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.(..)
No longer available -
#420Johannisberger Klaus Riesling GG Deutscher Qualitätswein Rheingau V.D.P. Grosse Lage Prinz von Hessen, Johannisberg G.A. 2016 aantal: 6 bt
No longer available -
#383Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2008 aantal: 6 bt
No longer available -
#426Clos du Mont-Olivet A.C. Châteauneuf-du-Pape Famille Sabon Joseph, Châteauneuf M.O. D. 2018 aantal: 8 bt
No longer available -
#384Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. K. 2008 aantal: 9 bt
No longer available -
#399Ch. Teyssier A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.K. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#403Ch. Martillac A.C. Loupiac
M.C. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#292Ch. Guiraud-Cheval-Blanc A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1997 aantal: 8 bt
No longer available -
#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco