#278Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#372Ch. Les Arroucats A.C. Sainte-Croix-du-Mont - Cuvée Virginie
M.C. O.D. 2006 aantal: 12 bt
No longer available -
#262Ch. Beauséjour-Bécot A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#53Lot rode wijn
aantal: 11 bt
Ch. de Majoulière Cuvée Béaterice A.O.P. Coteau Varois en Provence
M.C. 2014 aantal: 4 bt
Mas Cal Demoura Terre de Jonquières A.C. Terrasses de Larzac
M.O. 2015 aantal: 3 bt
Les Bastides dr’Alquier A.C. Faugères J.M. & V. Alquier, Faugères M.P. 2016 aantal: 4 bt
No longer available -
#102Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur - fûts de chêne
M.C. 1999 aantal: 5 bt
M.C. 2000 aantal: 1 bt
Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1999 aantal: 1 bt
M.C. 2000 aantal: 2 bt
Ch. Vieux Roland A.C. Bordeaux
M.C. 2000 aantal: 2 bt
Ch. Cap d’Or A.C. St-Georges-St-Emilion
M.C. 2004 aantal: 1 bt
Bordeaux Propriété A.C. (..)
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#384Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. K. 2008 aantal: 9 bt
No longer available -
#256Ch. Montrose A.C. St-Estèphe 2e grand cru classé M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#259Ch. Montaunoir A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#371Ch. Martillac A.C. Loupiac
M.C. O.D. 2006 aantal: 12 bt
No longer available -
#76Lot rode bordeaux
aantal: 5
Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C.
aantal: 1 bt ms, etiket zwaar beschadigd
Rode bordeaux zonder etiket
aantal: 1 bt
Rode bordeaux zonder etiket
Ricard & Doutreloup, Bordeaux Liège op de capsule
aantal: 3 Mag.
No longer availableDim. cm -
#273Lot rode bordeaux
1995 aantal: 7 bt
Les Fiefs de Lagrange A.C. St-Julien Ch. Lagrange S.A. M.P. 1995 aantal: 2 bt
Ch. Poujeaux A.C. Moulis Cru grand bourgeois exceptionnel M.C. 1995 aantal: 5 bt