#44
Lot rode wijn
aantal: 12 bt vuile en beschadigde etikettenMas de Gourgonnier A.C. Coteaux des Baux en Provence
M.O. 1983 aantal: 5 bt Côte-de-Brouilly A.C. Les Producteurs Réunies, Quincié M.O. 1985 aantal: 1 bt Charmes-Chambertin A.C. Grand cru Polis & Ryckelen
1953 aantal: 4 bt 5 à 8 cmChambolle-Musigny A.C. Polis & Ryckelen
aantal: 2 bt 5 à 8 cm
No longer available -
#143
La Pauline Vin de table Les Crus Prévendus M.O. O.D. 0 aantal: 12 bt
No longer available -
#167
Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1964 aantal: 5 bt 4 à 6 cm, 1 etiket manco
No longer available -
#118
Lot rode bourgogne
aantal: 12 bt Beschadigde etiketten.Chassagne-Montrachet A.C. Gagnard-Delagrange, Chassagne
196* aantal: 4 bt Pommard A.C. Calvet, Beaune
1957 aantal: 4 bt Clos de Vougeot A.C. Grand cru Calvet, Beaune
1957 aantal: 4 bt
No longer available -
#463
Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#283
Beaujolais-Villages Cuvée Michaud A.C. Le Cellier des Villards, Belleville M.O. 1987 aantal: 12 bt
No longer available -
#201
Ch. Turgot A.C. Haut-Médoc
1973 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#433
Côtes du Rhône A.C. F. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. D. 2010 aantal: 7 bt
No longer available -
#303
Ch. Troplong-Mondot A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1989 aantal: 6 bt
No longer available -
#218
Aloxe-Corton A.C. Philibert Moreau, Macon M.O. 1981 aantal: 12 bt
No longer available -
#422
Ch. Duplessis A.C. Moulis-en-Médoc
M.C. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#200
Ch. de Font-Murée A.C. Montagne-St-Emilion
1973 aantal: 9 bt ms à ls