#362Clos du Roy A.C. Graves
M.O. O.D. 2003 aantal: 12 bt
No longer available -
#143Collectie Single Malt & Malt
aantal: 6 bt
Glen Grant Special Distillery Reserve Highland Malt Scotch Whisky
aantal: 1 bt
Glen Grant Special Distillery Reserve Old Scotia Pure Malt
aantal: 1 bt
Duncan Taylor Cask Strength 38 Years Old
Bottled 2007
1968 aantal: 1 bt
Dufftown 15 years old Highlands
aantal: 1 bt
Blackadder Peat Reek Raw Cask Islay
aantal: 1 bt
Penderyn Aur Cymru Single Malt Welsh Whisky
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 900 / 1200 -
#229Porte du Roy A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1989 aantal: 6 bt
No longer available -
#83Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt
Ch. Croque-Michotte A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1990 aantal: 1 bt
Ch. Dassault A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1990 aantal: 1 bt
Clos du Marquis A.C. St-Julien S.C. Ch. Léoville Las Cases M.C. 1991 aantal: 2 bt
Ch. Quercy A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1993 aantal: 1 bt
Les Forts de Latour A.C. Pauillac S.C. Ch. Latour M.C. 1993 aantal: 1 bt
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#421Ch. de Beaucastel A.C. Châteauneuf-du-Pape Pierre Perrin, Courthézon M.O. 2016 aantal: 3 Mag.
No longer available -
#374Ch. Canon A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. K. 2006 aantal: 7 bt
No longer available -
#95Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt
Ch. Franc-Coutelin A.C. St-Estèphe
M.B. 2000 aantal: 1 bt
Ch. Canon A.C. Canon-Fronsac
M.C. 2000 aantal: 1 bt
Ch. L’Enclos A.C. Pomerol
M.C. 2009 aantal: 2 bt
Ch. Fontenil A.C. Fronsac
M.C. 2012 aantal: 2 bt
Ch. Haut-Lavignière A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2012 aantal: 1 bt
Ch. Anthonic A.C. Moulis-en-Médoc Cru bourgeois supérieur M.C. 2013 aantal: 1 bt
Ch. Haut-Plaisance A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 2(..)
No longer available -
#388Dom. La Roche A.C. Pessac-Léognan
M.C. D. 2009 aantal: 5 bt
No longer available -
#426Clos du Mont-Olivet A.C. Châteauneuf-du-Pape Famille Sabon Joseph, Châteauneuf M.O. D. 2018 aantal: 8 bt
No longer available -
#195Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1981 aantal: 4 bt