#187
Ch. Les Lattes A.C. Médoc Cru bourgeois M.N. 1981 aantal: 5 Bt. ts à ms, schade aan etiketten
No longer available -
#153
Ch. Cardour A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. bn
No longer available -
#264
Ch. Laroque Thomas A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1992 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#229
le Mouton a Cinq Pattes A.C. Bordeaux
M.O. O.K. 1988 aantal: 12 Bt. Genummerde flessen
No longer available -
#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#272
Ch. Petit-Figeac A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1993 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#140
Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1974 aantal: 6 Bt. bn à ts, vermolmde kist
No longer available -
#339
Alliance par René-Hugues Gay A.C. Saumur Les Caves, Le Puy-Notre-Dame M.D. 2005 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#302
Chevalier-Montrachet A.C. Grand cru Dom. Henri Clerc & Fils, Puligny M.P. 1996 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#248
Ch. Terrey-Gros-Cailloux A.C. St-Julien Cru bourgeois M.C. 1989 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#190
Ch. La Dominique A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1982 aantal: 2 Mag. vts, gevlekte etiketten
No longer available -
#252
Lot rode Bordeaux
1990 aantal: 8 Bt. Ch. Potensac A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1990 aantal: 3 Bt. Ch. Lynch-Moussas A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1990 aantal: 5 Bt.