#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#278Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#110Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc 4e grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc 4e grand cru classé M.C. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#427Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc, 4e grand cru classé. M.C. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#316Ch. Pascaud Réserve A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#84Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt
Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc 4e grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 2 bt
Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc 4e grand cru classé M.C. O.K. 2010 aantal: 4 bt
No longer available -
#343Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#7Lot witte wijn
aantal: 8
Trittenheimer Apotheke Riesling Beerenauslese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer Heinz Nummer Weinbau,Trittenheim E.A. 1976 aantal: 1 bt
Trittenheimer Apotheke Riesling Beerenauslese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer Heinz Nummer Weinbau,Trittenheim E.A. 1976 aantal: 1 hbt
Bereich Zell Riesling Königsadler Q.b.A. Mosel-Saar-Ruwer Jakob Gerhardt, Nierstein am Rhein E.A. 1986 aantal: 1 bt
Abenheimer Liebfrauenmorgen Silvaner Kabinett Q.m.P. Rheinhessen - Trocke(..)
No longer available -
#230Ch. Domeyne A.C. St-Estèphe
M.C. 1989 aantal: 8 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#243Lot rode bordeaux
1992 aantal: 8 bt
Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1992 aantal: 2 bt
Ch. Terrey-Gros-Caillou A.C. St-Julien Cru bourgeois M.C. 1992 aantal: 6 bt
No longer available -
#128Lot rode bourgogne
aantal: 12 bt
Cuvée Voltaire A.C. Bourgogne Chanson Père et Fils, Beaune M.O.
aantal: 1 bt
Nuits-St-Georges 1e Cru Les Pruliers A.C. Chopin- Gesseaume, Nuits M.O. 1976 aantal: 1 bt
Pommard Les Platières A.C. 1e cru Dom. Prieur-Brunet, Santenay M.O. 1976 aantal: 2 bt
Côtes de Nuits-Villages A.C. Faiveley, Nuits M.O. 1979 aantal: 3 bt
Bourgogne-Passetoutgrains A.C. Thomas Frères, Nuits M.O. 1992 aantal: 1 bt
Ladoix 1e Cru La Micaude (..)