#195Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1981 aantal: 4 bt
No longer available -
#360Beaune Blanches Fleurs A.C. Beaune Louis Picamelot, Rully M.P. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#21Lot witte wijn
aantal: 12 bt
Chardonnay W.O. Robertson Weltevrede, Estate Wine M.O. 2006 aantal: 1 bt
Chardonnay Private Selection W.O. Slanghoek
M.O. 2007 aantal: 2 bt
Chardonnay W.O. Coastal Region Boschendal M.O. 2007 aantal: 1 bt
Chardonnay South Eastern Australia Milestone M.O. 2006 aantal: 1 bt
Unwooded Chardonnay Western Australia Mad Fish, Cowaramup M.O. 2005 aantal: 1 bt
Chardonnay Monterey County Bernardus, M.O. 2011 aantal: 1 bt
S(..)
No longer available -
#287Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#190Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1980 aantal: 6 bt
No longer available -
#207Vintage Port
Real Companhia Velha, Vila Nova de Gaia M.O. 1985 aantal: 1 bt
No longer available -
#260Ch. Montaunoir A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. O.D. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#251Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#248Ch. La Conseillante A.C. Pomerol
M.C. K. 1993 aantal: 8 bt
No longer available -
#161Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm -
#322Ch. Malartic-Lagravière A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco