#16Lot witte wijn
aantal: 8 bt
Ch. La Rivière A.C. Sauternes
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Marquis de Seynac A.C. Monbazillac
M.O. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Larrouquey A.C. Cérons
M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Le Protéstat A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Le Pradey A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Cousteau A.C. Cadillac
M.P. 1996 aantal: 1 bt
Ch. L’Enclos de Miqueu A.C. Loupiac
M.O. 2010 aantal: 2 bt
No longer available -
#84Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt
Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc 4e grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 2 bt
Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc 4e grand cru classé M.C. O.K. 2010 aantal: 4 bt
No longer available -
#356Ch. de Pez A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.K. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#195Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1981 aantal: 4 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#290Ch. Lilian-Ladouys A.C. St-Estèphe
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#213Ch. La Marquette A.C. St-Estèphe
M.C. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#243Lot rode bordeaux
1992 aantal: 8 bt
Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1992 aantal: 2 bt
Ch. Terrey-Gros-Caillou A.C. St-Julien Cru bourgeois M.C. 1992 aantal: 6 bt
No longer available -
#47Lot rode wijn
aantal: 9 bt
Hermitage A.C. Jean-Louis Chave, Tain
aantal: 1 bt beschadigd etiket
Gigondas A.C. E. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. 2011 aantal: 2 bt
Anjou Cépage Cabernet A.C. François Testard, Liré M.O. 1996 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon VDP d’Oc Mas de Chabert, Servian M.O.
aantal: 1 bt
Grenache Syrah Les Bellines VDP d’Oc Mas de Chabert, Ser(..)
No longer available -
#342Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#401Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#408Ch. La Pointe A.C. Pomerol
M.C. 2014 aantal: 7 bt