#158
Lot wijn
aantal: 10 bt
Shabla Ugni Blanc & Aligoté Country Wine Bulgare
M.O.
aantal: 5 bt
Ch. La Brausterie de Peyraud A.C. Bordeaux Supérieur
1962 aantal: 1 bt
Chassagne-Montrachet A.C. - blanc Louis Jadot, Beaune M.O. 1978 aantal: 1 bt
Cistus A.C. Faugères Ch. de la Liquière M.C. 2001 aantal: 2 bt
No longer available -
#300
Ch. Testelle A.C. Bordeaux Clairet
M.O. 1999 aantal: 7 bt
No longer available -
#161
Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm -
#149
Lot likeurwijn
aantal: 12 bt
Dom. Laporte A.C. Muscat de Rivesaltes
M.O. 1999 aantal: 1 bt
Pineau des Charentes A.C. Bonnin & Cie, Challignac M.O.
aantal: 6 bt
Madère de l’Isle
Daniel Sanders, Barsac M.O.
aantal: 5 bt
No longer available -
#181
Ch. Figeac A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1975 aantal: 2 bt
No longer available -
#63
Lot rode wijn
aantal: 13 bt
Ch. La Vieille Gasparets A.C. Corbières
M.C. 1991 aantal: 2 bt
Ch. Maroutine A.C. Bordeaux
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Francis A.C. Médoc
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Guionne A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1979 aantal: 1 bt (..)
No longer available -
#286
Dom. de la Marquise A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. O.D. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#411
Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2014 aantal: 6 bt
No longer available -
#269
Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#238
Ch. Les Barraillots A.C. Margaux
M.C. 1990 aantal: 11 bt
No longer available -
#165
Taylor’s Old Tawny Port 10 years old
Taylor, Flatgate & Yeoman Vinhos M.O. O.K. 0 aantal: 1 bt
No longer available -
#397
Montes Alpha M D.O. Santa Cruz Apalta Single Estate, Montes S.A. Colchagua M.O. O.K. 2010 aantal: 6 bt