#301
Ch. Saint-Martin A.C. Listrac
M.P. O.K. 1996 aantal: 3 Bt. base neck
No longer available -
#199
Lot rode Bordeaux
1983 aantal: 8 Bt. Ch. Perron La Gravière A.C. Bordeaux
M.C. 1983 aantal: 2 Bt. Ch. Bellevue A.C. Bordeaux
M.O. 1983 aantal: 2 Bt. Ch. Roudier A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1983 aantal: 4 Bt.
No longer available -
#7
Lot rode wijn
aantal: 10 Bt. Givry A.C.
Jean-Marc Brocard, Préhy M.O. 1992 aantal: 2 Bt. 1 etiket onleesbaarChambolle-Musigny A.C. Dom. Rémy Boursot, Chambolle M.O. 1992 aantal: 2 Bt. Vosne-Romanée 1e Cru Les Petits Monts A.C. Robert Sirugue, Vosne M.D. 1993 aantal: 2 Bt. Volnay 1e Cru Les Caillerets A.C. Bernard Vaudoisey-Mutin, Volnay M.P. 1993 aantal: 1 Bt. Nuits-St(..)
No longer available -
#383
Sancerre Cuvée Vieille Vignes A.C.
Dom. Christian Salmon, Bué M.D. O.D. 2016 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#169
Ch. Tour des Termes A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. bn à ts
No longer available -
#376
Sancerre Les Terres Blanches A.C. Dom. La Barbotaine, Fréderic Champault, Crézancy M.O. O.D. 2013 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#139
Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1974 aantal: 6 Bt. bn à ts, vermolmde kist
No longer available -
#237
Ch. Les Carmes Haut-Brion A.C. Pessac-Leognan
M.C. 1988 aantal: 5 Bt. bn
No longer available -
#89
Ch. Cos Labory A.C. St-Estèphe 5e grand cru classé
1928 aantal: 6 Bt. ms, 1 ls, zeer beschadigde etiketten
No longer available -
#188
Lot rode Bordeaux
1982 aantal: 2 Bt. Ch. Balestard La Tonnelle A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1982 aantal: 1 Bt. tsCh. Cadet-Piola A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1982 aantal: 1 Bt. etiket vuil en gescheurd
No longer available -
#314
Lot rode Bordeaux
1999 aantal: 7 Bt. Ch. Fourney A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1999 aantal: 3 Bt. Tournelle de Beau-Séjour Bécot A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1999 aantal: 2 Bt. Ch. La Croizille Baladeau A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1999 aantal: 1 Bt. Ch. Petit Fombrauge A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1999 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#102
Ch. Ausone A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1964 aantal: 2 Bt. ms