#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#25Lot witte wijn
aantal: 13 bt
Ch. Beauregard Ducasse A.C. Graves
M.C. 2000 aantal: 3 bt
Clos du Roy A.C. Graves
M.C. 2004 aantal: 4 bt
Pouilly-Vinzelles A.C.
M.O. 1994 aantal: 2 bt
Chablis A.C. Dom. Soupé, Chablis M.P. 1995 aantal: 2 bt
Chablis A.C. Ch. de Maligny, Maligny M.P. 1985 aantal: 1 bt
Monbazillac A.C. P.B., Gironde-sur-Dropt M.O. 1999 aantal: 1 bt
No longer available -
#192Ch. Mitrotte A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.B. 1981 aantal: 14 bt
No longer available -
#290Ch. Lilian-Ladouys A.C. St-Estèphe
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#221Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#98Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Le Grand Humeau A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 6 bt
Ch. Semonlon A.C. Haut-Médoc
1994 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Lavergne A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1997 aantal: 1 bt etiket beschadigd
Ch. de ***
No longer available -
#245Ch. Ducru-Beaucaillou A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1992 aantal: 3 bt
No longer available -
#300Ch. Testelle A.C. Bordeaux Clairet
M.O. 1999 aantal: 7 bt
No longer available -
#367Ch. Chasse-Spleen A.C. Moulis-en-Médoc Grand cru bourgeois exceptionnel M.C. K. 2005 aantal: 9 bt
No longer available -
#424The Ladybird W.O. Simonsberg-Stellenbosch Laibach
2017 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#39Lot rode wijn
aantal: 7 bt
Ripasso Costamaran D.O.C. Valpolicella Classico Superiore I Castei, Michele Castellani, Mariano di Valpolicella M.O. 2004 aantal: 1 bt
Campo di Biotto D.O.C. Valpolicella Classico Superiore I Castei, Michele Castellani, Mariano di Valpolicella M.O. 2009 aantal: 1 bt
Nero D’Avola Serenata IgT Sicilia I Castei, Michele Castellani, Mariano di Valpolicella M.O. 2009 aantal: 1 bt
Nebbiolo d’Alba D.O.C. Ceste, Govone M.O. 2007 aantal: 1 bt (..)
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal: