#220Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#289Ch. Tour Bellegrave A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.K. 1996 aantal: 3 bt
No longer available -
#287Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#155Lot wijn
aantal: 6 bt
Mosel-Saar-Ruwer Qualitätswein Andreas Oster, Cochem E.A. 1999 aantal: 1 bt
Vinsobres A.C. Côtes du Rhône Cave du Prieuré, Vinsobres M.O. 197* aantal: 1 bt
Ch. des Laurets A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.B. 1979 aantal: 1 bt
Ch. La Freynelle A.C. Bordeaux
M.C. 1994 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P.
aantal: 1 bt
No longer available -
#395Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#283Chablis A.C. Dom. Soupé, Chablis M.P. 1995 aantal: 10 bt
No longer available -
#267Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. 1995 aantal: 8 bt
No longer available -
#322Ch. Malartic-Lagravière A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#95Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt
Ch. Franc-Coutelin A.C. St-Estèphe
M.B. 2000 aantal: 1 bt
Ch. Canon A.C. Canon-Fronsac
M.C. 2000 aantal: 1 bt
Ch. L’Enclos A.C. Pomerol
M.C. 2009 aantal: 2 bt
Ch. Fontenil A.C. Fronsac
M.C. 2012 aantal: 2 bt
Ch. Haut-Lavignière A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2012 aantal: 1 bt
Ch. Anthonic A.C. Moulis-en-Médoc Cru bourgeois supérieur M.C. 2013 aantal: 1 bt
Ch. Haut-Plaisance A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 2(..)
No longer available -
#427Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc, 4e grand cru classé. M.C. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#319Ch. Tour de Cauze A.C. St-Emilion grand cru Cru bourgeois M.C. 2000 aantal: 6 bt