#287Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#291Ch. Lilian-Ladouys A.C. St-Estèphe
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#42Lot rode wijn
aantal: 8 bt
Auxey Duresse Les Duresses A.C. L. & F. Granville M.B. 1959 aantal: 1 bt
Nuits-St-Georges A.C. Lamurier, Nuits
1974 aantal: 1 bt
Nuits-St-Georges A.C. L. & F. Granville
1976 aantal: 2 bt
Pommard A.C. L. & F. Granville
1976 aantal: 1 bt
Châteauneuf-du-Pape Cuvée du Pas de la Mule A.C.
M.B. 1982 aantal: 1 bt
Gevrey-Chambertin Les Baisselons A.C. Louis Lesanglier, Beaune M.O. 1992 aantal: 1 bt
Châteauneuf-du-Pape A.(..)
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#264Ch. Smith Haut-Lafitte A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#278Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#74Lot witte bordeaux
aantal: 9 bt
Ch. Graville-Lacoste A.C. Graves
M.C. 1997 aantal: 5 bt
Ch. Terrefort le Calvaire A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. 1989 aantal: 3 bt
Ch. Peymouton A.C. Bordeaux Moëlleux Wijnhandel Van Neste, Kuurne M.B.
aantal: 1 bt
No longer available -
#23Lot witte wijn
aantal: 12 bt
Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 1993 aantal: 2 bt
Ch. Pessan A.C. Graves
M.C. 1975 aantal: 1 bt
Saint-Romain A.C.
Dom. Bernard Delagrange, Meursault M.O. 1982 aantal: 5 bt
Soave Classico D.O.C. Prà, Monteforte M.O. 2005 aantal: 4 bt
No longer available -
#418Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. K. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#400Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#324Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 2000 aantal: 7 bt