#296Ch. Planey-de-la-Croix A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.B. 1998 aantal: 7 bt
No longer available -
#318Ch. Haut-Tropchaud A.C. Pomerol
M.C. 2000 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#336Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#305Chablis A.C. Roux Père et Fils, F.21190 M.O. O.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#71Lot rode wijn
aantal: 12 bt
Turning Leaf Zinfandel California Ernest & Julio Gallo M.O. 1996 aantal: 1 bt
Turning Leaf Zinfandel California Ernest & Julio Gallo M.O. 1997 aantal: 1 bt
Ch. Vignelaure VDQS Coteaux d’Aix en Provence G. Brunet, Rians M.C. 1980 aantal: 1 bt
Côtes du Rhône A.C. Les Producteurs Réunis M.O. 1984 aantal: 1 bt
Dom. de la Margillière V.D.Q.S. Coteaux Varois Dierckx, Brignoles M.D. 1985 aantal: 1 bt
Gran Roble Cabernet Curico
(..)
No longer available -
#426Clos du Mont-Olivet A.C. Châteauneuf-du-Pape Famille Sabon Joseph, Châteauneuf M.O. D. 2018 aantal: 8 bt
No longer available -
#50Lot rode wijn
aantal: 10 bt
Marlbrook W.O. Constantia Klein Constantia, M.O. 1997 aantal: 1 bt
Rioja D.O.C. Palacios Remondo, Alfaro M.O. 2001 aantal: 1 bt
Cabernet-Merlot-Syrah
Ktima Malebith, Elliniko Proion M.O. 2009 aantal: 1 bt
Duas Quintas D.O.C. Douro Ramos Pito, Vila Nova de Gaia M.O. 2010 aantal: 4 bt
Palacio del Dean Reserva D.O. Navarra Nekeas, Añorbe M.O. 2013 aantal: 1 bt
Merlot Rum Barrels Monterey County Robert Mondavi, Acampo Ca M.O(..)
No longer available -
#168Ch. Lyonnat-Lussac St-Emilion
1955 aantal: 5 bt 12047
No longer available -
#338Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#195Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1981 aantal: 4 bt
No longer available -
#63Lot rode wijn
aantal: 13 bt
Ch. La Vieille Gasparets A.C. Corbières
M.C. 1991 aantal: 2 bt
Ch. Maroutine A.C. Bordeaux
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Francis A.C. Médoc
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Guionne A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1979 aantal: 1 bt (..)
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal: