#179
Ch. Marquis de Terme A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. 2000 aantal: 2 Bt.
No longer availableEstimate: € 35/55 -
Champagne Bollinger
2008 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#194
Ch. Lafite Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 2006 aantal: 1 Bt. In zijdepapier
No longer available -
#118
Gevrey-Chambertin A.C. Dom. Drouhin-Laroze M.D. 1967 aantal: 11 Bt. 2 - 4 cm
No longer available -
#71
Lot rode Bourgogne
aantal: 10 Bt.
Volnay A.C. P.A. Andre M.P. 1961 aantal: 3 Bt.
Chassagne-Montrachet A.C. Clos Pitois - Gauthier Frères à Beaune
1953 aantal: 1 Bt.
Corton A.C. H&O Beyerman
1972 aantal: 5 Bt.
Corton-Pougets A.C. Soc. Civ. du Dom. de la Juvinière M.P. 1964 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#58
Lot rode Bordeaux
aantal: 11 Bt.
Ch. Haut - Drouillard A.C. Lussac St-Emilion
M.P. 1975 aantal: 5 Bt.
Mouton - Cadet A.C. Bordeaux
M.O. 1980 aantal: 4 Bt. ms - base neck
Ch. Le Mayne A.C. Bordeaux
M.O. 1978 aantal: 2 Bt. ms - ts
No longer available -
#80
Lot Bordeaux
aantal: 5 Bt.
Ch. Fougueyrat A.C. Saint-Emilion Grand Cru
M.C. 2003 aantal: 1 Bt.
Ch. Duhart-Milon A.C. Pauillac
M.C. 1986 aantal: 1 Bt.
Ch. Fonplégade A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1988 aantal: 1 Bt.
Michel Lynch A.C. Bordeaux
M.C. 2007 aantal: 1 Bt.
Michel Lynch A.C. Bordeaux
M.C. 2007 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#144
Ch. Pape Clément A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. 1976 aantal: 8 Bt. MS - TS; Enkele losse en slechte etiketten
No longer available -
#88
Les trois tomates A.O.P. Languedoc Dom. de Saint-Eugène M.D.
aantal: 1 5L
No longer available -
#159
Rieussec A.C. Bordeaux Ch. Rieussec M.P. O.K. 1988 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#142
Ch. du Tertre A.C. Margaux 5e grand cru classé M.C. 1975 aantal: 12 Bt. MS - TS; enkele vuile en licht beschadigde etiketten
No longer available -
#10
Lot witte wijn
aantal: 27 Bt.
Fontanafredda D.O.C. Gavi
2014 aantal: 7 Bt.
Santa Cristina I.G.T. Umbria
2016 aantal: 1 Bt.
Paladin D.O.C. Venezia
2014 aantal: 2 Bt.
Villa Bianchi D.O.C. Verdicchio dei Castelli di Jesi Umani Ronchi
2010 aantal: 1 Bt.
Passetto I.G.T. Marche Trebbiano Chardonnay Umani Ronchi
2010 aantal: 1 Bt.
2012 aantal: 1 Bt.
Col d’Orcia D.O.C. Sant’Antimo
(..)