#414Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
#110Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc 4e grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc 4e grand cru classé M.C. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#310Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#10Lot witte wijn
aantal: 5 bt
Vogelmaier Moscato Giallo D.O.C. Südtirol - Alto Adige Alois Lageder, Margreid .O. 2013 aantal: 3 bt
Chenin Blanc Wine of Origin Western Cape Jean Daneel Wines, Napier M.O. 2013 aantal: 1 bt
Dom.de la Pigeade A.C. Muscat de Beaumes de Venise Thierry Vaute, Beaumes M.D. 2001 aantal: 1 bt
No longer available -
#395Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#158Lot wijn
aantal: 10 bt
Shabla Ugni Blanc & Aligoté Country Wine Bulgare
M.O.
aantal: 5 bt
Ch. La Brausterie de Peyraud A.C. Bordeaux Supérieur
1962 aantal: 1 bt
Chassagne-Montrachet A.C. - blanc Louis Jadot, Beaune M.O. 1978 aantal: 1 bt
Cistus A.C. Faugères Ch. de la Liquière M.C. 2001 aantal: 2 bt
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#125Lot witte bourgogne
aantal: 12 bt
Chablis A.C. Dom. Soupé, Chablis M.P. 1994 aantal: 5 bt
Chablis A.C. Dom. Soupé, Chablis M.P. 1996 aantal: 7 bt
No longer available -
#80Lot rode bordeaux
aantal: 4 bt
Ch. Pontet-Clauzure A.C. St-Emilion grand cru
1947 aantal: 3 bt low shoulder
Ch. du Breuil A.C. Haut-Médoc
1949 aantal: 1 bt
No longer available -
#298Clos du Roy A.C. Graves
M.O. O.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#5Lot witte wijn
aantal: 16 Bt.
Le Morge D.O.C. Trebbiano d’Abruzzo Terra di Vini M.P. 2006 aantal: 2 Bt.
Sachetto “L’Elfo” Pinot Grigio D.O.C. Veneto
M.O. 2008 aantal: 4 Bt.
Ruffino D.O.C. Orvieto
M.P. 2009 aantal: 1 Bt.
Azienda Agricola Monte del Fra D.O.C. Custoza Superiore
M.P. 2011 aantal: 2 Bt.
Terre Cortesi D.O.C. Verdicchio dei Castelli di Jesi
M.P. 2011 aantal: 2 Bt.
Maria Costanza D.O.P. Sicilia Azienda Agricola G. Milazzo M.O. 2017 aa(..)