#212
Ch. Cos d’Estournel A.C. St-Estèphe 2e grand cru classé M.P. 2010 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#32
Lot rode wijn
aantal: 15 Bt.
Anheuser D.Q. Walläuser Backöfchen
2011 aantal: 6 Bt.
Savigny les Beaunes A.C. Henri Maurice
1970 aantal: 1 Bt.
Gevrey-Chambertin 1er Cru A.C. Dom. Esmonin Michel & fille
1992 aantal: 1 Bt.
Chateauneuf du Pape A.C.
1955 aantal: 1 Bt.
Chateauneuf du Pape A.C. Jean de Cherriere
1991 aantal: 2 Bt.
Chateauneuf du Pape A.C. Louis Mousset M.F. 2006 aantal: 1 Bt.
Ch. Canon La foret A.C. Bordeaux Superieur
M.C. 1(..)
No longer available -
#16
La Jarre de Juchepie A.C. Anjou Dom. de Juchepie M.D. O.D.
aantal: 6 Bt.
La Jarre de Juchepie A.C. Anjou Dom. de Juchepie M.D. 2014 aantal: 3 Bt.
La Jarre de Juchepie A.C. Anjou Dom. de Juchepie M.D. 2018 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#115
Moulin-a-Vent A.C. Louis Latour M.C. 1967 aantal: 11 Bt 2,5 - 8 cm
No longer available -
#71
Lot rode Bourgogne
aantal: 10 Bt.
Volnay A.C. P.A. Andre M.P. 1961 aantal: 3 Bt.
Chassagne-Montrachet A.C. Clos Pitois - Gauthier Frères à Beaune
1953 aantal: 1 Bt.
Corton A.C. H&O Beyerman
1972 aantal: 5 Bt.
Corton-Pougets A.C. Soc. Civ. du Dom. de la Juvinière M.P. 1964 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#56
Lot rode Bordeaux
aantal: 10 Bt.
Ch. La Tour de Ségur A.C. Lussac St-Emilion
M.C. 1974 aantal: 7 Bt.
Ch. Lagrave Paran A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 Bt.
Mouton - Cadet A.C. Bordeaux
M.C. 1972 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#98
Ch. Pontet-Canet A.C. Pauillac 5e grand cru classé Cruse & Fils
1952 aantal: 1 Bt. ms
No longer available -
#176
Ch. Coutet A.C. Barsac 1e cru classé M.C. 2000 aantal: 1 Bt.
No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#134
Ch. Ducru-Beaucaillou A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1971 aantal: 1 Bt. TS
No longer available -
#28
Lot rode wijn
aantal: 9 Bt.
Brau de Bot D.O. Terra Alta
M.O. 2009 aantal: 1 Bt.
El Moreno
Bod. La Purisima M.O.
aantal: 1 Bt.
Gran Vinum Albarino D.O. Rias Baixas
M.O. 2012 aantal: 1 Bt.
Ederra D.O. Rioja Crianza M.O. 2013 aantal: 1 Bt.
Ontañon D.O. Rioja Crianza Bod. Ontañon M.P.. 2007 aantal: 5 Bt. beschadigde etiketten
No longer available -
#160
Rieussec A.C. Bordeaux Ch. Rieussec M.P. O.K. 1988 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#205
Ch. Palmer A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 2009 aantal: 2 Bt.