#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#174
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rotschild M.O. O.K. 1978 aantal: 6 Bt. ts - ls; vuile etiketten
No longer available -
#137
Ch. Moulinet A.C. Pomerol
1974 aantal: 12 Bt. ts à ls, zonder capsules
No longer available -
#310
Ch. Romassan Longue Garde A.C. Bandol Dom. Ott, Le Castellet M.O. 1998 aantal: 11 Bt.
No longer available -
#238
Ch. Grand-Renouil A.C. Canon-Fronsac
M.C. O.K. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#268
Lot rode wijn
1993 aantal: 9 Bt. Ch. Borie de l’Anglais A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 4 Bt. Ch. Ruine de Bélair Cuvée Tradition A.C. Bergerac
M.C. 1993 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#366
Fontanilles A.C. Coteaux de Peyriac Espacevin Pirard, Genappe M.B. o.d. 2012 aantal: 12 bt neck
No longer available -
#244
Ch. Coucheroy A.C. Graves
M.P. 1989 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#374
Ch. Hervé-Laroque A.C. Fronsac
M.C. 2012 aantal: 12 Bt. neck
No longer available -
#13
Lot rode wijn
aantal: 7 Bt. Corton A.C. Grand cru Lucien Benaros, Premeaux
1934? aantal: 1 Bt. 8 cmMercurey Les Grimpettes A.C. Jaboulet-Vercherre, Beaune M.O. 1989 aantal: 1 Bt. Santenay A.C. - Tastevinage Jean Bouchard, Beaune M.O. 2002 aantal: 1 Bt. Châteauneuf-du-Pape Les Busquières A.C. Dom. du Mont-Redon, Châteauneuf M.O. 1983 aantal: 1 Bt. Châteauneuf-du-Pape A.C. La Cuvée du Pape M.O. 2004 aantal: 3 Bt. etiketten bijna verdwenen
No longer available -
#365
No longer available -
#131
Ch. Taillefer A.C. Pomerol
1973 aantal: 12 Bt. ts à ms