#76
Lot likeurwijn
aantal: 2 Bt. Porto Barros Tawny Quinta Dona Matilde
Barros, Almeida & Ca, Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 1 Bt. Dom. du Mas Blanc Rimage 1989 A.C. Banyuls - Mise 1990 Dr. Parcé & Fils, Banyuls M.D.
aantal: 1 Bt.
No longer available -
#248
Ch. Terrey-Gros-Cailloux A.C. St-Julien Cru bourgeois M.C. 1989 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#380
Rully A.C. André Delorme, Rully M.O. O.D. 2014 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#65
Lot rode Bordeaux
aantal: 3 Mag. Schade aan etikettenCh. du Moulin de la Bridane A.C. St-Julien
M.B. 1975 aantal: 1 Mag. Ch. Peyrelongue A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1999 aantal: 1 Mag. Ch. Vleux Larmande A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1999 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#384
Sancerre Cuvée Vieille Vignes A.C.
Dom. Christian Salmon, Bué M.D. O.D. 2016 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#149
Lot rode Bordeaux
1976 aantal: 3 Bt. Ch. L’Evangile A.C. Pomerol
M.C. 1976 aantal: 1 Bt. Ch. Monbousquet A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1976 aantal: 1 Bt. Ch. haut-Beychevelle Gloria A.C. St-Julien
M.C. 1976 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#224
Ch. Morin A.C. St-Estèphe
M.C. O.K. 1986 aantal: 12 Bt. base neck; ts
No longer available -
#331
La Mouline - Château Bertrand Braneyre A.C. haut-Médoc Beperkte productie van 900 genummerde flessen. M.C. 2002 aantal: 12 bt neck
No longer available -
#91
Ch. d’Yquem A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1948 aantal: 1 Bt. etiket vervaagd
No longer available -
#273
Ch. Saint-Estèphe A.C. Arnaud, St-Estèphe M.C. 1993 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#372
Brunello di Montalcino DOCG Vinispa, Ora M.O 2012 aantal: 6 Bt.