Other lots in this auction
-
#56
Lot rode Bordeaux
aantal: 12 Bt. Ch. Haut-Bages-Libéral A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. Kirwan A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1991 aantal: 1 Bt. Ch. Desmirail A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1991 aantal: 2 Bt. vtsCh. Desmirail A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1992 aantal: 1 Bt. vtsCh. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. 1992 aantal: 2 Bt. schade aan etikettenCh. La Tour de Mons A.C. Margaux Cru bourgeoi(..)
No longer available -
#369
Moulin à Vent A.C. Dom. du Dime, Chénas M.O. O.D. 2012 aantal: 11 Hbt.
No longer available -
#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#55
Lot rode Bordeaux
aantal: 11 Bt. Ch. le Rondier A.C. Bordeaux
M.O. 1980 aantal: 1 Bt. Baron Segla A.C. Médoc Louis Eschenauer M.O. 1981 aantal: 1 Bt. Ch. La Commanderie de Bertin A.C. Bordeaux
M.B. 1982 aantal: 1 Bt. Ch. Bellegrave A.C. St-Emilion
M.B. 1983 aantal: 1 Bt. Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. 1984 aantal: 1 Bt. Puy Galion A.C. Bordeaux
M.O. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Puy Bardens A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. 1986 aantal: 1 (..)
No longer available -
#176
Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel
1978 aantal: 12 Bt. ts à ms, zonder capsules
No longer available -
#186
Ch. Larmande A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1981 aantal: 4 Bt. vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#192
Dom. de Chevalier A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves M.C. 1982 aantal: 2 Bt. neck, ts, etiketten gevlekt.
No longer available -
#107
Ch. Pajot A.C. Sauternes - Enclave Yquem
1969 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#178
Lot rode Bordeaux
1979 aantal: 9 Bt. Ch. Moulin St Georges A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1979 aantal: 2 Bt. beschadigde etikettenCh. Le Commandeur A.C. Pomerol
M.C. 1979 aantal: 1 Bt. Ch. Beauséjour Duffau-Lagarrosse A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1979 aantal: 3 Bt. etiketten zeer beschadigdCh. Lynch-Bages A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1979 aantal: 3 Bt. ts
No longer available -
#7
Lot rode wijn
aantal: 10 Bt. Givry A.C.
Delhaize Le Lion, Bruxelles M.B. 1990 aantal: 1 Bt. etiket ontbreektBourgogne Côtes d’Auxerre A.C.
Jean-Marc Brocard, Préhy M.O. 1992 aantal: 2 Bt. 1 etiket onleesbaarChambolle-Musigny A.C. Dom. Rémy Boursot, Chambolle M.O. 1992 aantal: 2 Bt. Vosne-Romanée 1e Cru Les Petits Monts A.C. Robert Sirugue, Vosne M.D. 1993 aantal: 2 Bt. Volnay 1e Cru Les Caillerets A.C. Bernard Vaudoisey-Mutin, Volnay M.P. 1993 aantal: 1 Bt. Nuits-St(..)
No longer available -
#100
Ch. Dillon A.C. Haut-Médoc
M.B. 1959 aantal: 6 bt bn à ms, etiketten vuil en/of beschadigd. 2 et. manco
No longer available -
#376
Sancerre Les Terres Blanches A.C. Dom. La Barbotaine, Fréderic Champault, Crézancy M.O. O.D. 2013 aantal: 12 Hbt.
No longer available