#268Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#200Nony Monopole A.C. Bordeaux
M.O. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#353Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#64Lot rode wijn
aantal: 6
Saumur-Champigny A.C. Ch. de Chaintres, Dampierre M.O. 1986 aantal: 1
Bordeaux A.C. Van Durme, Merksem M.B. 1992 aantal: 1 Hbt
Saumur-Champigny A.C. Dom. Filliatreau, Chaintres M.O. 1997 aantal: 1 bt
La Diligence A.C. Chinon Couly-Dutheil, Chinon M.O. 2015 aantal: 1 bt
Jean Fleury A.C. St-Emilion
M.O. 2018 aantal: 1 bt
No longer available -
#341Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 8 bt
No longer available -
#161Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm -
#415Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
#228Ch. de Bourgueneuf A.C. Pomerol
M.C. 1989 aantal: 6 bt
No longer available -
#262Ch. Beauséjour-Bécot A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#14Lot witte wijn
aantal: 6 bt
Assirtiko - Moskato
Ktima Malebith, Elliniko Proion M.O. 2010 aantal: 1 bt
Cascina del Melo gavi D.O.C.G. La Raia, Novi Ligure M.O. 2010 aantal: 1 bt
Pouilly Fumé A.C. Bertrand Jeannot & Fils, St-Andelain M.O. 2014 aantal: 1 bt
Pouilly Fumé Les Vieux Murs A.C. Jean Loron, Pontanevaux M.O. 2014 aantal: 1 bt
Pouilly Fumé La Moynerie A.C. Michel Redde & Fils, St-Andelain M.O. 2014 aantal: 2 bt
No longer available -
#192Ch. Mitrotte A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.B. 1981 aantal: 14 bt
No longer available -
#103Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Paradis A.C. St-Emilion
M.C. 1985 aantal: 3 bt
Ch. La Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Rouquette A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Turcaud A.C. Bordeaux
1985 aantal: 1 bt
Ch. Côtes Trois Moulins A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aa(..)