#101Lot rode bordeaux
aantal: 11 bt
Ch. Les Donats A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1981 aantal: 6 bt TS à MS, beschadigde etiketten
Ch. Bel Air Ouÿ A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1982 aantal: 1 bt
Ch. Hauterive A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1982 aantal: 1 bt
Ch. Bel-Air A.C. Puisseguin-St-Emilion
1984 aantal: 1 bt
Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1984 aantal: 1 bt
Ch. Les Chaumes A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: (..)
No longer available -
#78Lot rode bordeaux
aantal: 2 bt
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1983 aantal: 1 bt
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1992 aantal: 1 bt
No longer available -
#116Lot rode bordeaux
aantal: 13 bt
Ch. Lyonnat A.C. Lussac-St-Emilion
M.C. 1970 aantal: 2 bt
Ch. Tour Saint-Pierre A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1973 aantal: 6 bt 2 etiketten manco, schade aan etiketten
Ch. Haut-Brisson A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1989 aantal: 4 bt
M.C. 1986 aantal: 1 bt
winesNo longer available -
#189La Fleur d’Oc A.C. St-Emilion
M.B. 1979 aantal: 12 bt
No longer available -
#285Macon Villages A.C.
M.O. 1995 aantal: 10 bt
No longer available -
#329Lot rode wijn
2001 aantal: 9 bt
La Cuvée Mythique Vin de Pays d’Oc Les Vignerons du Val d’Orbieu M.O. 2001 aantal: 7 bt
Cistus A.C. Faugères Ch. La Liquière M.C. 2001 aantal: 2 bt
No longer available -
#312Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#196Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1982 aantal: 12 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#183Auxey Duresse Les Duresses A.C. L. & F. Granville M.B. 1976 aantal: 9 bt
No longer available -
#72Clos du Mont-Olivet A.C. Châteauneuf-du-Pape Joseph Sabon & Fils, Châteauneuf M.B.
aantal: 11 1 hbt
No longer available -
#81Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt
Ch. Cazeau Cuvée Prestige A.C. Bordeaux
M.C. 2006 aantal: 3 bt
M.C. 2007 aantal: 1 bt
Ch. La Lagune A.C. Haut-Médoc 3e grand cru classé M.C. 2007 aantal: 1 bt
Ch. Villars A.C. Fronsac
M.C. 2010 aantal: 1 bt