#376Ch. Malartic-Lagravière A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2006 aantal: 6 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#263Ch. La Dominique A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#276Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#330Ch. Testelle A.C. Bordeaux Clairet
M.O. O.D. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco
No longer available -
#210Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.P. 1986 aantal: 10 bt
No longer available -
#49Lot rode wijn
aantal: 10 bt
Domaine de L’Ostal A.C. Minervois La Livinière Famille J.M. Cazes M.D. 2016 aantal: 4 bt
Gevrey-Chambertin A.C. Dom. Lucien Jacob, Echevronne M.D. 2016 aantal: 1 bt
Ch. Tuilerie Pages A.C. Bordeaux
M.O. 2017 aantal: 1 bt
Dom. Montmartel A.C. Côtes du Rhône Monnier Marres, Tulette M.O. 2018 aantal: 1 bt
Ch. Coupe-Roses A.C. Minervois Frissant Le Calvez & Paicheler, La Caunette M.O. 2018 aantal: 2 bt
Beaujolais Nouveau A.C.(..)
No longer available -
#282Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#81Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt
Ch. Cazeau Cuvée Prestige A.C. Bordeaux
M.C. 2006 aantal: 3 bt
M.C. 2007 aantal: 1 bt
Ch. La Lagune A.C. Haut-Médoc 3e grand cru classé M.C. 2007 aantal: 1 bt
Ch. Villars A.C. Fronsac
M.C. 2010 aantal: 1 bt
No longer available -
#401Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#141Collectie Single Malt
aantal: 6 bt
Glenmorangie Burgundy Wood Finish
aantal: 1 bt
Glenmorangie Nectar d’Or
Sauternes casks
aantal: 1 bt
Tomatin The Cooper’s Choise 16 years old
1977 aantal: 1 bt
Highland Park Capella Orkney
aantal: 1 bt
Dun Bheagan 12 years old Orkney
1993 aantal: 1 bt
Highland Park 12 years old Orkney
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 800 / 1000