#72Clos du Mont-Olivet A.C. Châteauneuf-du-Pape Joseph Sabon & Fils, Châteauneuf M.B.
aantal: 11 1 hbt
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#141Collectie Single Malt
aantal: 6 bt
Glenmorangie Burgundy Wood Finish
aantal: 1 bt
Glenmorangie Nectar d’Or
Sauternes casks
aantal: 1 bt
Tomatin The Cooper’s Choise 16 years old
1977 aantal: 1 bt
Highland Park Capella Orkney
aantal: 1 bt
Dun Bheagan 12 years old Orkney
1993 aantal: 1 bt
Highland Park 12 years old Orkney
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#252Vieux Ch. Certan A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#103Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Paradis A.C. St-Emilion
M.C. 1985 aantal: 3 bt
Ch. La Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Rouquette A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Turcaud A.C. Bordeaux
1985 aantal: 1 bt
Ch. Côtes Trois Moulins A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aa(..)
No longer available -
#73Lot witte bordeaux
aantal: 7 bt
Ch. des Arrieux A.C. Sauternes
M.B. 1992 aantal: 3 bt
Ch. Mémoires A.C. Loupiac
M.B. 1994 aantal: 1 bt
Ch. Mémoires A.C. Loupiac
M.B. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Mémoires A.C. Loupiac
M.B. 1997 aantal: 2 bt
No longer available -
#173Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 1972 aantal: 3 bt T.S. à M.S.
No longer available -
#183Auxey Duresse Les Duresses A.C. L. & F. Granville M.B. 1976 aantal: 9 bt
No longer available -
#251Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#309Ch. Haut-Mayne A.C. Sauternes
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#247Ch. La Fleur Fompeyre A.C. Côtes de Castillon
M.C 1993 aantal: 11 bt
No longer available -
#2Lot witte wijn
aantal: 8 bt
Crémant d’Alsace Brut A.C. Joseph Gross, Wolxheim M.O.
aantal: 1 bt
Crémant Demi-Sec
Moet & Chandon, Epernay M.O.
aantal: 1 bt
Blanc Fumé de Pouilly A.C. Millot, Nevers M.O. 1973 aantal: 1 bt
Pouilly-Fumé A.C.
Seguin Père & Fils, Pouilly M.O. 1975 aantal: 4 bt
Vouvray Demi-Sec A.C.
Dom. Le Peu de la Moriette M.O. 1993 aantal: 1 bt