#334Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#296Ch. Planey-de-la-Croix A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.B. 1998 aantal: 7 bt
No longer available -
#98Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Le Grand Humeau A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 6 bt
Ch. Semonlon A.C. Haut-Médoc
1994 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Lavergne A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1997 aantal: 1 bt etiket beschadigd
Ch. de ***
No longer available -
#281Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. K. 1995 aantal: 8 bt
No longer available -
#70Lot rode wijn
aantal: 11 bt
Primitivo Lodi Harney Lane Winery, Lodi Ca M.O.
aantal: 1 bt
Private Reserve Cabernet Sauvignon Napa Valley Berringer Vineyards, Santa Helena Ca M.O. 1992 aantal: 1 bt
Terra d’Oro Sangiovese Amador County Montevina Winery, Plymouth Ca M.O. 2003 aantal: 1 bt
Ponzo Vineyard Zinfandel Russian River Valley Nickel & Nickel Winery, Oakville Ca M.O. 2005 aantal: 1 bt
Los Osos Merlot Paso Robles J. Lohr Estate, San Jose Ca M.O. 2005 (..)
No longer available -
#239Ch. Les Barraillots A.C. Margaux
M.C. 1990 aantal: 12 bt
No longer available -
#64Lot rode wijn
aantal: 6
Saumur-Champigny A.C. Ch. de Chaintres, Dampierre M.O. 1986 aantal: 1
Bordeaux A.C. Van Durme, Merksem M.B. 1992 aantal: 1 Hbt
Saumur-Champigny A.C. Dom. Filliatreau, Chaintres M.O. 1997 aantal: 1 bt
La Diligence A.C. Chinon Couly-Dutheil, Chinon M.O. 2015 aantal: 1 bt
Jean Fleury A.C. St-Emilion
M.O. 2018 aantal: 1 bt
No longer available -
#112Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Beau Mazerat A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1972 aantal: 7 bt
Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1969 aantal: 4 bt
Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O.
aantal: 1 bt
No longer available -
#309Ch. Haut-Mayne A.C. Sauternes
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#265Clos du Marquis A.C. St-Julien
M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#299Ch. Haut-Mayne A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1999 aantal: 12 bt