#179Clos René A.C. Pomerol
M.C. 1975 aantal: 4 bt
No longer available -
#103Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Paradis A.C. St-Emilion
M.C. 1985 aantal: 3 bt
Ch. La Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Rouquette A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Turcaud A.C. Bordeaux
1985 aantal: 1 bt
Ch. Côtes Trois Moulins A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aa(..)
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#7Lot witte wijn
aantal: 8
Trittenheimer Apotheke Riesling Beerenauslese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer Heinz Nummer Weinbau,Trittenheim E.A. 1976 aantal: 1 bt
Trittenheimer Apotheke Riesling Beerenauslese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer Heinz Nummer Weinbau,Trittenheim E.A. 1976 aantal: 1 hbt
Bereich Zell Riesling Königsadler Q.b.A. Mosel-Saar-Ruwer Jakob Gerhardt, Nierstein am Rhein E.A. 1986 aantal: 1 bt
Abenheimer Liebfrauenmorgen Silvaner Kabinett Q.m.P. Rheinhessen - Trocke(..)
No longer available -
#395Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#302Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. 1999 aantal: 6 bt
No longer available -
#370Ch. Peyruchet A.C. 1e Côtes de Bordeaux - Cuvée Jean-Baptiste
M.C. O.D. 2006 aantal: 12 bt
No longer available -
#305Chablis A.C. Roux Père et Fils, F.21190 M.O. O.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#230Ch. Domeyne A.C. St-Estèphe
M.C. 1989 aantal: 8 bt
No longer available -
#246Dom. Santa Duc A.C. Côtes du Rhône Edmond Gras & Fils, Gigondas M.D. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#142Collectie Single Malt & Blended
aantal: 3 bt
King of Scots Proclamation
Douglas Lang & Co, Glasgow
aantal: 1 bt Aardewerken kruikje
The Belgian Owl Single Malt
aantal: 1 bt
Lambertus Belgian Single Grain 10 years old
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#388Dom. La Roche A.C. Pessac-Léognan
M.C. D. 2009 aantal: 5 bt