#222
Ch. Grand-Duroc-Milon A.C. Pauillac cru Bourgeois M.C. 1986 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#158
Ch. L’Angélus A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1976 aantal: 5 Bt. ts
No longer available -
#7
Lot rode wijn
aantal: 10 Bt. Givry A.C.
Jean-Marc Brocard, Préhy M.O. 1992 aantal: 2 Bt. 1 etiket onleesbaarChambolle-Musigny A.C. Dom. Rémy Boursot, Chambolle M.O. 1992 aantal: 2 Bt. Vosne-Romanée 1e Cru Les Petits Monts A.C. Robert Sirugue, Vosne M.D. 1993 aantal: 2 Bt. Volnay 1e Cru Les Caillerets A.C. Bernard Vaudoisey-Mutin, Volnay M.P. 1993 aantal: 1 Bt. Nuits-St(..)
No longer available -
#79
Lot wijn
aantal: 2 Clos Mireille Blanc de Blancs A.C. Côtes de Provence Dom. Ott, la Londe, les Maures M.O. 2010 aantal: 1 Mag. Ch. de Selle Coeur de Grain A.C. Côtes de Provence Dom. Ott, Taradeau M.O. 2011 aantal: 1 D.Mag.
No longer available -
#369
Moulin à Vent A.C. Dom. du Dime, Chénas M.O. O.D. 2012 aantal: 11 Hbt.
No longer available -
#354
Ch. Bertrand Braneyre Vieille Vignes A.C. Haut-Médoc
M.C. O.D. 2009 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#351
Le haut-médoc de Labégorce Zédé A.C. Haut-Médoc
M.C. 2008 aantal: 13 Bt. neck
No longer available -
#345
Ch. Jolys A.C. Jurançon
M.C. 2007 aantal: 4 Bt. neck; Eén capsule gedeeltelijk verwijderd.
No longer available -
#219
Ch. Vieux Montaiguillon A.C. St-Georges-St-Emilion
M.C. O.K. 1986 aantal: 6 Bt. base neck
No longer available -
#125
Lot witte wijn
1973 aantal: 9 Bt. Bereich Wonnegau QbA. Rheinhessen Silvaner, Müller-Thurgau, Morio-Muskat Jakob Gerhardt, Nierstein E.A. 1973 aantal: 4 Bt. Erbacher Honigberg Riesling QbA. Rheingau Jakob Gerhardt, Nierstein E.A. 1973 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#242
Ch. Corbin A.C. St-Emilion grand cru Grand cru classé M.C. O.K. 1989 aantal: 12 Bt. neck; vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#303
Chardonnay A.C. Limoux Philippe Collin, Toureilles M.O. 1997 aantal: 10 Bt.