#179
Ch. Villebout A.C. Montagne-St-Emilion Ets. J-P Moueix, Libourne M.F. O.K. 1979 aantal: 6 Bt. base neck
No longer available -
#125
Lot witte wijn
1973 aantal: 9 Bt. Bereich Wonnegau QbA. Rheinhessen Silvaner, Müller-Thurgau, Morio-Muskat Jakob Gerhardt, Nierstein E.A. 1973 aantal: 4 Bt. Erbacher Honigberg Riesling QbA. Rheingau Jakob Gerhardt, Nierstein E.A. 1973 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#210
Ch. Belgrave A.C. Haut-Médoc 5e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 5 Bt. neck
No longer available -
#132
Ch. Jauma A.C. St-Emilion
M.O. 1973 aantal: 12 Bt. bn,vts, vuil
No longer available -
#333
Bourgueil A.C. J.M. Monmousseau, Montrichard M.O. 2003 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#100
Ch. Dillon A.C. Haut-Médoc
M.B. 1959 aantal: 6 bt bn à ms, etiketten vuil en/of beschadigd. 2 et. manco
No longer available -
#240
Ch. Vieux Riffat A.C. Pomerol Grafé Lecocq, Namur M.B. 1989 aantal: 9 Bt.
No longer available -
#82
Vouvray A.C. Rémy-Pannier, Saumur
0 aantal: 4 bt
No longer available -
#222
Ch. Grand-Duroc-Milon A.C. Pauillac cru Bourgeois M.C. 1986 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#297
Comte De Bie A.C. Bordeaux
M.O. 1996 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#318
Ch. La Lauzette-Declercq A.C. Listrac-Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 1999 aantal: 12 Bt. neck
No longer available -
#34
Lot rode Bordeaux
aantal: 6 Bt. Ch. Beychevelle A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 1980 aantal: 1 Bt. ts, schade aan etiketCh. de Roques A.C. Puysseguin-St-Emilion
M.C. 1982 aantal: 1 Bt. Ch. Haut Saint-Lambert A.C. Pauillac
M.O. 1982 aantal: 1 Bt. Ch. Siran A.C. Margaux Cru bourgeois supérieur M.C. 1983 aantal: 2 Bt. Ch. Haut-Milon A.C. Pauillac
M.P. 1983 aantal: 1 Bt.