#90
Lot rode Bourgogne
1947 aantal: 3 Bt. Pommard Tête de Cuvée A.C. P. Evon, Villefranche
1947 aantal: 2 Bt. 5 cmChambertin A.C. Grand cru P. Evon, Villefranche
1947 aantal: 1 Bt. 5 cm
No longer available -
#110
Lot rode Bordeaux
M.C. 1970 aantal: 6 Bt. Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 2 Bt. tsCh. Brillette A.C. Moulis Cru bourgeois M.C. 1970 aantal: 2 Bt. tsCh. Gruaud-Larose A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 1 Bt. msCh. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 1 Bt. ms
No longer available -
#80
Lot wijn
aantal: 2 Bt. Vin Jaune A.C. Arbois Fruitière Vinicole d’Arbois, Jura M.O. 1996 aantal: 1 Bt. Tagonius D.O. Vinos de Madrid V. Ovilo S.L., Tielmes M.O. 2003 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#26
Lot rode Bordeaux
aantal: 4 Bt. Ch. Grand-Jour A.C. Côtes de Bourg
M.C. O.K. 1990 aantal: 2 Bt. Ch. Grand-Jour A.C. Côtes de Bourg
M.C. O.K. 1992 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#89
Ch. Cos Labory A.C. St-Estèphe 5e grand cru classé
1928 aantal: 6 Bt. ms, 1 ls, zeer beschadigde etiketten
No longer available -
#363
Pouilly-Fuissé Vieilles Vignes A.C.
Vincent Girardin, Meursault M.O. O.D. 2012 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#153
Ch. Cardour A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. bn
No longer available -
#310
Ch. Romassan Longue Garde A.C. Bandol Dom. Ott, Le Castellet M.O. 1998 aantal: 11 Bt.
No longer available -
#272
Ch. Petit-Figeac A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1993 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#160
Ch. Pomeys A.C. Moulis Cru bourgeois M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. ts, 2 x ms
No longer available -
#166
Ch. Bonis A.C. Saint-Estèphe
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. neck à ms