#93
Ch. Cheval Blanc A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1952 aantal: 1 Bt. ls
No longer available -
#252
Lot rode Bordeaux
1990 aantal: 8 Bt. Ch. Potensac A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1990 aantal: 3 Bt. Ch. Lynch-Moussas A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1990 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#277
Crozes-Hermitage Montfortin A.C. Gabriel Liogier, Sorgues M.O. 1994 aantal: 6 Bt. Enkele gescheurde etiketten
No longer available -
#157
Ch. Cardour A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. bn à vts
No longer available -
#278
Sancerre Fleur du Roy A.C. Sancerre
M.P. 1994 aantal: 9 Bt. 5 schouderetiketten manco, vlekken, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#110
Lot rode Bordeaux
M.C. 1970 aantal: 6 Bt. Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 2 Bt. tsCh. Brillette A.C. Moulis Cru bourgeois M.C. 1970 aantal: 2 Bt. tsCh. Gruaud-Larose A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 1 Bt. msCh. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 1 Bt. ms
No longer available -
#217
Ch. Montaiguillon A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. O.K. 1986 aantal: 6 Bt. neck
No longer available -
#133
Ch. Lafite-Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1973 aantal: 1 Bt. bn
No longer available -
#90
Lot rode Bourgogne
1947 aantal: 3 Bt. Pommard Tête de Cuvée A.C. P. Evon, Villefranche
1947 aantal: 2 Bt. 5 cmChambertin A.C. Grand cru P. Evon, Villefranche
1947 aantal: 1 Bt. 5 cm
No longer available -
#347
Ch. Lescalle A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 2007 aantal: 1 Imp.
No longer available -
#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#369
Moulin à Vent A.C. Dom. du Dime, Chénas M.O. O.D. 2012 aantal: 11 Hbt.