#249Ch. La Conseillante A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#278Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#98Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Le Grand Humeau A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 6 bt
Ch. Semonlon A.C. Haut-Médoc
1994 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Lavergne A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1997 aantal: 1 bt etiket beschadigd
Ch. de ***
No longer available -
#81Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt
Ch. Cazeau Cuvée Prestige A.C. Bordeaux
M.C. 2006 aantal: 3 bt
M.C. 2007 aantal: 1 bt
Ch. La Lagune A.C. Haut-Médoc 3e grand cru classé M.C. 2007 aantal: 1 bt
Ch. Villars A.C. Fronsac
M.C. 2010 aantal: 1 bt
No longer available -
#100Lot rode bordeaux
aantal: 11 bt
Ch. Capet-Guiller A.C. St-Emilion
1962 aantal: 1 bt
1966 aantal: 1 bt
Ch. Bellevue Médoc L. & F. Granville M.B. 1969 aantal: 2 bt
Ch. Pavie-Decesse A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1973 aantal: 1 bt
1974 aantal: 1 bt
Ch. Haut-Milon A.C. Pauillac L. & F. Granville M.B. 1975 aantal: 1 bt
Ch. Bel Air A.C. Pomerol L. & F. Granville M.B.(..)
No longer available -
#192Ch. Mitrotte A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.B. 1981 aantal: 14 bt
No longer available -
#258Ch. Montaunoir A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. 1994 aantal: 7 bt
No longer available -
#161Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm -
#405Lot rode wijn
2012 aantal: 4 bt
Emery Pinot Noir Willamette Valley WillaKenzie Estate, Yamhill Oregon
2012 aantal: 1 bt
Z Cuvée Santa Ynez Valley Zaca Mesa Winery, Los Olivos Ca
2012 aantal: 1 bt
Sangiovese Santa Ynez Valley Koehler Winery, Los Olivos Ca
2012 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon Reserve Santa Ynez Valley Grassini Family Vineyards, Santa Ynez Ca
2012 aantal: 1 bt
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#176Gevrey-Chambertin A.C. Choisy Père & Fils, St-Julien
1973 aantal: 6 bt 7 à 10 cm
No longer available -
#374Ch. Canon A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. K. 2006 aantal: 7 bt