#386Moulin-à-Vent Prestige A.C. Georges Duboeuf, Romanèche-Thorins M.O. O.D. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#119Lot rode bordeaux
.
aantal: 3 mag.
Ch. Tour de Cauze A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2004 aantal: 1 mag.
Ch. Soudars A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2005 aantal: 1 mag.
Ch. Anthonic A.C. Moulis-en-Médoc Cru bourgeois supérieur M.C. 2005 aantal: 1 mag.
No longer available -
#90Lot rode bordeaux
aantal: 8 bt
Ch. Terrey-Gros-Caillou A.C. St-Julien Cru bourgeois M.C. 1996 aantal: 4 bt
Ch. Pontet-Clauzure A.C. St-Emilion
M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Haut Cloquet A.C. Pomerol
M.C. 1997 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1999 aantal: 1 bt
No longer available -
#298Clos du Roy A.C. Graves
M.O. O.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#332Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 3 bt
No longer available -
#403Ch. Martillac A.C. Loupiac
M.C. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#274Ch. Beauregard Ducasse A.C. Graves
M.C. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#24Lot witte wijn
aantal: 12 bt
Meursault Poruzots A.C. Meursault 1e Cru François Mikulslki, Meursault M.D. 1994 aantal: 1 bt
Bourgogne Aligoté A.C. Dom.des Mouchottes, Villers-le-Faye M.P. 1995 aantal: 1 bt
Chablis 1e Cru Fourchaume A.C. Jean-Claude Bessin, Chablis M.D. 1996 aantal: 1 bt
Bourgogne Aligoté A.C. Luc Sorin, St-Bris M.O. 1979 aantal: 1 bt
Saint-Véran A.C. Roger Lassarat, Vergisson M.O. 1989 aantal: 1 bt
Pouilly Fumé La Demoiselle de Bourge(..)
No longer available -
#418Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. K. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
#58Lot rode wijn
aantal: 12 bt
Rocca delle Macíe Vecchio D.O.C. Chianti Classico Rocca delle Macíe, Castellina in Chianti M.O. 1974 aantal: 6 bt
Rocca delle Macíe D.O.C. Chianti Classico Rocca delle Macíe, Castellina in Chianti M.O. 1978 aantal: 1 bt
Gattinara
Luigi Caldi, Borgomanero M.O. 1964 aantal: 1 bt
Aglianico del Vulture D.O.C. Re Manfredi, Venosa M.O. 2000 aantal: 1 bt
Valpolicella Classico D.O.C. Fratelli Bolla, Verona M.O. 1972 aantal: 1 bt
(..)