#60Lot rode wijn
aantal: 12 bt
Amarone della Valpolicella Classico D.O.C. Giuseppe Campagnola, Marano M.O. 2007 aantal: 2 bt
Ferrato I.G.T. Lazio La Ferriera, ATina M.O. 2007 aantal: 1 bt
Santa Cristina I.G.T. Toscana Antinori M.O. 2009 aantal: 1 bt
Il Bruciato D.O.C. Bolgheri Tenuta Guado al Tasso, Marchesi Antinori, Firenze M.O. 2009 aantal: 1 bt
Il Bruciato D.O.C. Bolgheri Tenuta Guado al Tasso, Marchesi Antinori, Firenze M.O. 2011 aantal: 2 bt
Le Ma(..)
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#424The Ladybird W.O. Simonsberg-Stellenbosch Laibach
2017 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#235Châteauneuf-du-Pape A.C. H.E.Nony, Bugeat M.O. 1990 aantal: 10 bt
No longer available -
#362Clos du Roy A.C. Graves
M.O. O.D. 2003 aantal: 12 bt
No longer available -
#208Niersteiner Paterberg Müller-Thurgau Spätlese Q.m.P. Rheinhessen - Trocken Jakob Gerhardt, Nierstein am Rhein E.A. 1986 aantal: 8 bt 1 etiket manco
No longer available -
#126Lot rode bourgogne
aantal: 4
Volnay A.C. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 2000 aantal: 2 bt
Bourgogne Grand Ordinaire A.C. Arnaud Ente, Meursault M.P. 2007 aantal: 1 Mag.
Ch. de Pommard A.C.Pommard
M.C. 2008 aantal: 1 bt Zonder capsule
No longer available -
#380Ch. Lagrange A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2008 aantal: 6 bt
No longer available -
#288Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#219Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 8 bt
No longer available -
#143Collectie Single Malt & Malt
aantal: 6 bt
Glen Grant Special Distillery Reserve Highland Malt Scotch Whisky
aantal: 1 bt
Glen Grant Special Distillery Reserve Old Scotia Pure Malt
aantal: 1 bt
Duncan Taylor Cask Strength 38 Years Old
Bottled 2007
1968 aantal: 1 bt
Dufftown 15 years old Highlands
aantal: 1 bt
Blackadder Peat Reek Raw Cask Islay
aantal: 1 bt
Penderyn Aur Cymru Single Malt Welsh Whisky
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 900 / 1200