#144
Calvados Hors d’Age A.C. Pays d’Auge Bizouard du Breuil, Le Breuil-en-Auge M.O. 0 aantal: 1 2 L Omstreeks 1988
No longer available -
Ch. Grand Barrail Lamarzelle Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1982 aantal: 12 bt 1 ms
No longer available -
#109
Lot witte bourgogne
aantal: 10 bt Meursault A.C. Pierre Bourée Fils, Gevrey M.O. 1985 aantal: 1 bt Puligny-Montrachet A.C. Carillon Louis & Fils, Puligny M.P. 1989 aantal: 1 bt Meursault A.C. J.-F. Coche-Dury, Meursault M.P. 1996 aantal: 1 bt Viré-Clessé Vielles Vignes A.C. Dom. André Bonhomme, Viré M.P. 1998 aantal: 1 bt Chassagne-Montrachet A.C. Dom. Marc Colin & Fils, St-Aubin M.P. 1999 aantal: 2 bt Saint-Véran A.C. Mallard-Gaulin, Aloxe M.O. 2005 aantal: 1 bt (..)
No longer available -
#300
Ch. Le Redon A.C. Bordeaux
M.C. O.D. 1990 aantal: 6 bt
No longer available -
#177
Ch. Villemaurine A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1970 aantal: 5 bt. ls
No longer available -
#222
Ch. Coutet A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1982 aantal: 6 bt bn à vts
No longer available -
#305
Ch. Lafleur-Gazin A.C. Pomerol
M.C. 1990 aantal: 2 bt
No longer available -
#436
Gewurztraminer Réserve A.C. Alsace Aimé Guthmann, Bergheim M.O. O.D. 2008 aantal: 6 bt
No longer available -
#34
Lot rode wijn
aantal: 7 bt Gigondas A.C. Dom. Saint-Henri M.P. 2003 aantal: 3 bt Dom. du Château A.C. Béarn Cave des Producteurs, Gan M.P. 2003 aantal: 1 bt Ch. de Majoulière Cuvée Béatrice A.C. Coteaux Varois en Provence Reher-Van Baelen Villecroze M.C. 2008 aantal: 3 bt
No longer available -
#189
Pommard 1e Cru Clos de la Commaraine A.C. Dom. Jaboulet-Vercherre, Pommard M.O. 1974 aantal: 4 bt
No longer available -
#197
Volnay A.C. Deroye, Beaune
1976 aantal: 7 bt Vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#401
Volnay 1e Cru Caillerets A.C. Dom. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 2000 aantal: 5 bt