#350
Le haut-médoc de Labégorce Zédé A.C. Haut-Médoc
M.C. 2008 aantal: 12 Bt. neck
No longer available -
#248
Ch. Terrey-Gros-Cailloux A.C. St-Julien Cru bourgeois M.C. 1989 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#116
Ch. Pichon-Longueville Baron A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C. 1971 aantal: 1 Bt. ms, vuil
No longer available -
#339
Alliance par René-Hugues Gay A.C. Saumur Les Caves, Le Puy-Notre-Dame M.D. 2005 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#21
Lot witte Bordeaux
aantal: 5 Bt. Ch. Pessan A.C. Graves
M.C. 1972 aantal: 1 Bt. “R” de Rieussec A.C. Bordeaux
M.P. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. La Louvière A.C. Pessac-Léognan
M.C. 1992 aantal: 1 Bt. Ch. Smith Haut-Lafitte A.C. Pessac-Léognan
M.C. 1992 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#26
Lot rode Bordeaux
aantal: 4 Bt. Ch. Grand-Jour A.C. Côtes de Bourg
M.C. O.K. 1990 aantal: 2 Bt. Ch. Grand-Jour A.C. Côtes de Bourg
M.C. O.K. 1992 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#270
Lot rode Bordeaux
1993 aantal: 12 Bt. Ch. des Tuquets A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Croix Beauséjour A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Durand-Laplagne A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Arnauton A.C. Fronsac
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. L’Ermitage de Chasse-Spleen A.C. Haut-Médoc
No longer available -
#125
Lot witte wijn
1973 aantal: 9 Bt. Bereich Wonnegau QbA. Rheinhessen Silvaner, Müller-Thurgau, Morio-Muskat Jakob Gerhardt, Nierstein E.A. 1973 aantal: 4 Bt. Erbacher Honigberg Riesling QbA. Rheingau Jakob Gerhardt, Nierstein E.A. 1973 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#200
Lot rode Bordeaux
1983 aantal: 8 Bt. Ch. Vieux Coutelin A.C. Saint-Estèphe
M.P. 1983 aantal: 4 Bt. Clos La Madeleine A.C. St-Emilion grand cru classé
M.P. 1983 aantal: 3 Bt. gevlekte etikettenMarquis de Grandefont A.C. Bordeaux
M.O. 1983 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#266
Ch. Magdelaine A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1992 aantal: 11 Bt. beschadigde etiketten
No longer available -
#369
Moulin à Vent A.C. Dom. du Dime, Chénas M.O. O.D. 2012 aantal: 11 Hbt.
No longer available -
#355
Côte de Nuits-Villages Le Vaucrain A.C. Dom. Daniel Rion & Fils, Prémeaux M.D. O.D. 2009 aantal: 12 Hbt.