Similar lots by type
-
#49“Le donjon de Namur en 1740”. Krijttekening op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Le donjon de Namur en 1740”. Un dessin de craie sur papier. Illisiblemont signé.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#226“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Palace Laser”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#69“Roma”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘J. Carabain’.
”Roma”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: ‘J. Carabain’.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 31 cmEstimate: € 35 / 50 -
#29“Kiekeboe - Eindelijk grappig”. Een ingekaderde affiche voor een komedie-avond te Turnhout naar aanleiding van het dertigjarig bestaan van Kiekeboe in 2007.
"Kiekeboe - Eindelijk grappig". Une affiche encadrée en honneur d'une soirée comédie à Turnhout à l'occasion de l'anniversaire trentenaire de Kiekeboe en 2007.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#159Eugène DodeignePeriod: 1923 - 2015“Oude vrouw met bloemen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1965. Glas stuk.
”Vieille dame et fleurs”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1965. Verre cassé.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#94Julien Van Santen“Vrouw en kind langs de rivier”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 158/350 buiten de plaat.
”Femme et enfant le long de la rivière”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 158/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 49,5 x 39,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#74Victor SimoninPeriod: 1877 - 1946“Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#149Een Chinese inkttekening op papier.
Dessin en encre de Chine sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 40 cmEstimate: € 40 / 80 -
#92Mario BrunettiPeriod: 1907 - 1995“Aliante”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 50/150 buiten de plaat.
”Aliante”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 50/150 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 57 cmEstimate: € 30 / 50 -
#82“Vliegmachine”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
”Machine à voler”. Une reproduction d’après une oeuvre par Panamarenko.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#126Armand Apol“Kraambezoek”. Een kleurenets naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd 140/200 buiten de plaat.
”Visite rendue à l'accouchée”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre par Jakob Smits. Signée et numérotée 140/200 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#162Louis PeetersPeriod: 1876-1964“Interieur”. Een kleurenets . gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
”Intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 51 x 35,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#189René MorrenPeriod: 1868 - 1941“Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#109Henk Peeters“Palma de Mallorca”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51. Met opdracht. Glas stuk.
“Palma de Majorque”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘51. Avec dédicace. Verre cassé.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#186M. Morre“Landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 31Estimate: € 20 / 30 -
#96Marie Rosalie BertaudEen paar XVIIIe eeuwse gravures naar werken van Vernet.
Une paire de gravures du XVIIIème siècle d’après des oeuvres par Vernet.No longer availableOnline onlyDim. 58,5 x 48 cmEstimate: € 140 / 200 -
#104Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905“Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.
”Fermette auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 49 cmEstimate: € 40 / 80 -
#254“Au lac Siljan”. Een ets. Gemonogrammeerd F.T. en gedateerd 1874 binnen de plaat.
“Au lac Siljan”. Une eau-forte. Monogramme F.T. et datée 1874 dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 22 cmEstimate: € 40 / 80 -
#219Een lot van vier oude gravures.
Un lot de quatre anciennes gravures.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 25 - 38 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#172“Studie van knoppen en bloemen”. Houtskool op papier. Gesigneerd Van der Kam.
“Etude de boutons et de fleurs”. Fusain sur papier. Signé Vander Kam.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 41 cmEstimate: € 30 / 40 -
#164Jouet“Zicht op Hoei”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur Huy”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#166Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters dorpszicht aan de Leie”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Gesigneerd en genummerd 255/350 buiten de plaat.
”Vue de village hivernal et la Lys”. Une lithographie d’après une oeuvre par Saverys.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cmEstimate: € 60 / 100 -
#19Juliaan Severin“Zicht op de markt te DIest”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 54/150.
"Vue sur le marché à Diest". Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 54/150.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 38,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#234E. Cahn“Visser met meisje”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 10-02-1905.
”Pêcheur et jeune fille”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 10-02-1905.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 15 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#390Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 200 -
#169Ida Vander Veken“Marina met meeuwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine et mouettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#27Een paar messingen kandelaars op zeshoekige voet.
Paire de candélabres en laiton sur base hexagonale.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#396C. Geuts“Huis in het zuiden”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Maison dans le Midi”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 29 cmEstimate: € 20 / 30 -
#156Roger BoutensPeriod: °1923“Deutschnofen, Süd-Tirol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 2002.
“Deutschnofen, Trentin-Haut-Adige”. Huile sur panneau. Signé et daté 2002.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#271Een gedreven rood koperen spiegel. XIXe eeuw.
Un miroir en cuivre rouge repoussé. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. D’après le XVIIième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#142Piet JacobsPeriod: 1921-2010“Uitgestrekt landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964. Letsel.
”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée et datée 1964. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#130“Drie generaties Gera Luda”. Beeld gesigneerd Miro en genummerd 1999/9999.
”Trois générations Gera Luda”. Une statue signée Miro et numérotée 1999/9999.No longer availableOnline onlyDim. H. 67 cmEstimate: € 150 / 200 -
#296Een lot van 26 antieke koperen potten en pannen.
Lot de 26 poêlons anciens en cuivre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#292“Herders met geitenkudde”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.W.’.
”Bergers et troupeau de chèvres”. Huile sur panneau. Monogramme: ‘C.W.’No longer availableOnline onlyDim. 17 x 20 cmEstimate: € 100 / 130 -
#193Een schaal van geblazen glas met gekleurde vlekken. Onderaan gemerkt ‘HR’.
Un plat en verre soufflé aux taches de couleurs. Marque sous la base: ‘HR’.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cmEstimate: € 30 / 50

