#72
Lot rode Bourgogne
aantal: 10 Bt. Gevrey-Chambertin Les Roncevies A.C. Micro-Cuvée Charles de Vallière, Beaune M.O. 2006 aantal: 1 Bt. Mercurey A.C. Ch. d’Etroyes M.O. 2006 aantal: 3 Bt. Vosne-Romanée A.C. Joseph Drouhin, Beaune M.O. 2005 aantal: 1 Bt. Hospice de Nuits Les Fleurières A.C. Nuits-St-Georges Les Plantes au Baron, Cuvée des soeurs Hospitalières Raoul-Henri, Nuits M.O. 2004 aantal: 1 Bt. Mercurey le Chatelet A.C. Dom. Dureault M.O. 2004 aantal: 1 Bt. Nuits-(..)
No longer available -
#294
Crozes-Hermitage A.C. Vignerons Réunis, Tain l’Hermitage M.P. 1996 aantal: 4 Bt.
No longer available -
#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#225
Pouilly-Fuissé A.C. Denis Dutron, Fuissé M.O. 1986 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#358
Ch. Le Prieuré A.C. St-Emilion grand cru grand cru classé M.C. 2010 aantal: 2 Bt. neck
No longer available -
#202
Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. O.K. 1983 aantal: 7 Bt. neck, base neck
No longer available -
#302
Chevalier-Montrachet A.C. Grand cru Dom. Henri Clerc & Fils, Puligny M.P. 1996 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#14
Lot rode wijn
aantal: 8 Bt. Autari Barbera D.O.C. Oltrepo Pavese Cantine di Casteggio M.O. 2003 aantal: 1 Bt. Scyri Nero d’Avola IGT Sicilia Cos, Comiso M.O. 1999 aantal: 2 Bt. Sancerre Les Bonnes Bouches A.C. Henri Bourgeois, Chavignol M.D. 1997 aantal: 3 Bt. Dom. La Caumette Vin de Pays des Coteaux du Libron M. & J.P. Corbière, Beziers M.D. 1996 aantal: 1 Bt. Ch. de la Cour A.C. St-Emilion
M.C. 1996 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#89
Ch. Cos Labory A.C. St-Estèphe 5e grand cru classé
1928 aantal: 6 Bt. ms, 1 ls, zeer beschadigde etiketten
No longer available -
Ch. du Courneau A.C. Médoc
M.O. 2010 aantal: 12 Bt. neck
No longer available -
#99
Ch. Chauvin A.C. St-Emilion grand cru classé
1959 aantal: 4 Bt. ts, vage etiketten
No longer available -
Ch. Belair A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1985 aantal: 2 Bt. vts