#142
Taylor’s Scion Very Old Port from the pre-phyllloxera era Taylor, Fladgate & Yeatman M.O. O.K. 0 aantal: 1 bt. Luxueus verpakte karaf in koffertje met booklet
No longer available -
#376
Ch. Blaignan A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 1997 aantal: 12 bt
No longer available -
#303
Ch. Pey Bas A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 1990 aantal: 6 bt
No longer available -
#19
Lot rosé
aantal: 9 bt Festival Rosato
Giordano, Diano d’Alba M.O.
aantal: 1 bt Puglia Rosato I.G.T. Giordano, Diano d’Alba M.O. 2013 aantal: 5 bt Puglia Rosato I.G.T. Giordano, Diano d’Alba M.O. 2014 aantal: 1 bt Puglia Rosato I.G.T. Giordano, Diano d’Alba M.O. 2015 aantal: 2 bt
No longer available -
#97
Lot rode bordeaux
aantal: 13 bt Ch. La Tour de By A.C. Médoc Cru bourgeois M.C.
aantal: 1 bt ts, zonder etiketCh. La Tour Puyblanquet A.C. St-Emilion
1962 aantal: 1 bt tsCru La Paroisse A.C. Haut-Médoc
M.B. 1970 aantal: 1 bt bnCh. Yon La Tour A.C. St-Emilion
1975 aantal: 9 bt ts à msCh. Haut-Vachon A.C. St-Emilion
1982 aantal: 1 bt ts
No longer available -
#169
Lot rode bordeaux
1970 aantal: 11 bt Ch. La Serre A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1970 aantal: 4 bt ts à vlsCh. Tuileries de Bayard A.C. Montagne-St-Emilion
1970 aantal: 7 bt ts à ls, 1 etiket heel gevlekt
No longer available -
#204
Mouton Cadet A.C. Bordeaux
M.O. 1979 aantal: 11 bt neck à ms
No longer available -
#157
Lot rode bordeaux
1959 aantal: 6 bt Ch. Haut-Maillet A.C. Pomerol
1959 aantal: 1 bt Ch. Lafleur-Gazin A.C. Pomerol
1959 aantal: 2 bt bnCh. Bellevue A.C. Côtes de Bourg
1959 aantal: 3 bt ts, ms, ls
No longer available -
#362
Ch. Cantegrive A.C. Côtes de Castillon
M.C. O.K. 1996 aantal: 6 Mag. Individuele kistjes
No longer available -
#372
Ch. Franc-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1997 aantal: 1 Mag. vuile etiketten
No longer available -
#63
Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt Ch. Haut-Rousset A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2001 aantal: 1 bt Ch. de Chantegrive A.C. Graves
M.C. 2003 aantal: 1 bt Clos du Cheval Blanc A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2003 aantal: 1 bt Ch. les Cluchets A.C. Graves
M.C. 2004 aantal: 2 bt Ch. Calens A.C. Graves
M.C. 2007 aantal: 1 bt Ch. La Croix de Paty A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2010 aantal: 1 bt Ch. Pontet La Gravière A.C. Graves
M.C. 2015 aantal: 1 bt Ch. Le Merle A.C. Graves
M(..)
No longer available -
#180
Ch. Dutruch-Grand-Poujeaux A.C. Moulis-en-Médoc Cru grand bourgeois exceptionnel
1970 aantal: 6 bt ms, vuile en/of beschadigde etiketten