Other lots in this auction
-
#120
Drie Utrechtse tegels met blauw op witte tegels. We voegen er een Delfts aardewerken bord met in het decor een zicht op Kallo, gebruari 1953.
"Paysage urbain". Aquarelle sur papier. Porte la signature.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 13,5 cm & Ø:21 cmEstimate: € 20/40 -
#57
“Meisje met hoed”. Een gepatineerd plaasteren beeld.
"Fille au chapeau". Une statue en plâtre patiné.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 61 cmEstimate: € 25/35 -
#295E. Gerinckx
“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 43 x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#225
Drie decoratieve reproducties van botanische prenten en eentje met vogeltjes.
Trois reproductions décoratives d'estampes botaniques et une avec des oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 35 x 51 cmEstimate: € 40/50 -
#208
Een paar reproducties met zichten op Mechelen.
Une paire de reproductions avec des vues de Malines.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 20/25 -
#52Schwarzenhammer
Een paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19 cmEstimate: € 20/30 -
#253
Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).
Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#151
Een tafelklokje in kast van messing en glas.
Une horloge de table dans un coffret en laiton et verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#94Karlsbader
Een Duits fuchsiakleurig porseleinen schaaltje met, aan de rand en in het midden, goudkleurige decoraties in de vorm van diverse figuren. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 23 x 23 x 5,5 cmEstimate: € 20/25 -
#174Capodimonte
“Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.
"Voyageur sur un banc". Un groupe en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 35/40 -
#262
“Aphrodite”. Een beeld van kunststof op houten sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 80 cmEstimate: € 80/100 -
#31
“Lucas 14:33”. Een reproductie.
« Luc 14:33 ». Une reproduction.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25