#37Een klein metalen schemerlampje met gele kap. Jaren ‘50.
#165V & BEen pijpenhouder van blauw en wit porselein met een landhuis en engelen in het decor. Achteraan genummerd en gemerkt.
Porte-pipe en porcelaine bleue et blanche avec une maison de campagne et des anges dans le décor. Numéroté et marqué au dos.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#171Een balustervormige lampenvoet van verguld koper en groen aardewerk.
#108Een oude globe van hout en karton.
#134ToricelliEen barometer - thermometer op houten muurplank.
#44“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
#228Een abstract aardewerken sierstukje.
#100Val St. LambertEen serie kristallen schoteltjes.