Other lots in this auction
-
#97
Een Duitse bierpul van meerkleurig steengoed met tinnen deksel.
Une chope à bière allemande en grès multicolore avec un couvercle en étain.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 15/25 -
#25E. De Lathauwer
“Schaapherder in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
« Berger dans les bois ». Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#229
Een lot van zes verschillende halssnoeren van gekleurd hout en twee armbanden.
Un lot de six colliers en bois de couleurs différentes et deux bracelets.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 60/100 -
#57Jan BurssensPeriod: 1925 - 2002
“Abstracte compositie”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 175/200. Lichtjes beschadigd.
"Composition abstraite". Une sérigraphie. Signée et numérotée 175/200. Légèrement endommagé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 64 cm x 48 cmEstimate: € 25/35 -
#162
“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#266
Twee verschillende vazen van Nanking aardewerk. Eén gemerkt onderaan.
Deux vases différents en poterie de Nankin. Un marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 23 & 31 cmEstimate: € 25/40 -
#294
Drie wollen lopertjes. (slijtage).
Trois couloirs en laine (usures).No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 236 x 81 cm365 x 84 cm222 x 58 cmEstimate: € 25/35 -
#276
Een grote spaarpot in de vorm van een varken.
Une grande tirelire en forme de cochon.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 50/80 -
#58
Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk, spiegeltjes en schelpjes.
Un masque africain en bois avec osier, miroirs et coquillages.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cmEstimate: € 100/120 -
#47Mathias CoxPeriod: 1885-1945
“De oude wilg”. Een ets. Gesigneerd, “Abdij Westmalle” en genummerd 28/100 buiten de plaat.
"Le vieux saule". Une gravure. Signée et numérotée 28/100 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#74
“Engelen met instrumenten”. Olieverf op paneel. Twee reproducties.
« Des anges avec des instruments ». Peinture à l'huile sur panneau. Deux reproductions.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 47,5 cm x 23 cmEstimate: € 40/50 -
#36
“Dinant - Le Rocher Bayard en 1815”. Een oude lithografie.
« Dinant - Le Rocher Bayard en 1815 ». Une ancienne lithographie.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 20/25