#9Een vaas van veelkleurig Cantonporselein versierd met personages in uitsparingen. Bodem doorboord. XIXde eeuw.
Un vase en porcelaine polychrome de Canton à décor de personnages dans des cartouches. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 65 -
#5Een zeshoekige Chinees porseleinen theedoos.
#289Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
#95Een alarmklok met een lamp van het merk Timeband.
#257Een limonadekan van mauve Booms glas.
#182Een lot van vijf verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein.
#103Twee glazen coupes jaren zestig.
#129“Portret van een oude man”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait d'un vieil homme". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 25 cmEstimate: € 35 / 50 -
#80Emilio GrecoPeriod: 1913 - 1995“Vrouwelijk naakt”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1973.
"Nu féminin". Une gravure. Signée et datée 1973.No longer availableOnline onlyDim. 67 cm x 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#162“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
Conception immaculée. Une reproduction d'après l'oeuvre de Bartolomé Esteban Murillo.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 40 cmEstimate: € 30 / 50