Similar lots by type
-
#610
Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
Place a bid ›Estimate: € 50/80 -
#642
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met een pauw in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#601
Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor.
-
#589
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#599
Een Chinees porseleinen cilindervaas met krijgstafereel in het decor.
-
#483
Een Chinees porseleinen vaas met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
-
#598
Een Chinees polychroom houten gesculpteerd beeldje van een meisje met bloemen.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#619
Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogel, floraal decor en teksten. Schilfers aan de dekselrand.
-
#609
Een Satsuma porseleinen koro met diverse figuren in het decor, bovenaan 3 foo-dogs. Binnenin en onderaan gemerkt.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#614
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
-
#578
Een Chinees porseleinen dekselvaas. Famille verte met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#624
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en olifantenkoppen als handvaten. Onderaan gemerkt.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#159Louis ThevenetPeriod: 1874-1930
“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#443
Een Chinees porseleinen vaas met mytische tafereel en teksten in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#634
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.
-
#593
Een Chinees porseleinen terrine met deksel. Blauw-wit decor met foo-dog bovenaan.
-
#458
Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#629
Een Chinees porseleinen dekselpot. Meerkleurig floraal decor met familiaal tafereel. Onderaan gemerkt.
Other lots in this auction
-
#171
Een lot van 3 grote drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw.
A lot of 3 large cut colorless crystal jardinières, late 19th, early 20th century. -
#59
“De peerdenbrug in Brugge”, een schilderij, olieverf op doek, lings onder gesigneerd.
"The Horse Bridge in Bruges", a painting, oil on canvas, signed lower left. -
#133Hergé
“De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.
"The Treasure of Scarlet Rackham". Hardcover, yellow spine in good condition, Ed. Casterman 1956 (A56'). Well read.Place a bid ›Estimate: € 80/100 -
#631B52 LencoPeriod: 1968
Een vintage platenspeler, Lenco B52 MKII, idler-wheel aangedreven. In zijn originele metalen Lenco plint.
A vintage record player, Lenco B52 MKII, idler-wheel driven. In its original metal Lenco base. -
#241Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas met blauwe accenten. Onderaan restanten van signatuur.
A cut crystal vase with blue accents. Remnants of a signature at the bottom.Place a bid ›Dim. 24,5 cm -
#459Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“De eeuwige trouw”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gemonogrammeerd AO (Alfred Ost).
"The Eternal Fidelity", a painting, oil on panel, monogrammed AO (Alfred Ost). -
#410
Een lot varia zilver, bestaande uit 4 kruisjes en een broche.
A lot of various silver items, consisting of 4 crosses and a brooch. -
#72Henri Matisse
“Gezeten naakt en Dame met vogelkooi”, een set van 2 etsen, binnen de plaat gesigneerd, beide genummerd 2/944.
"Seated nude and Lady with birdcage", a set of 2 etchings, signed within the plate, both numbered 2/944. -
#70
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. -
#608
Een modern design mat zwart metalen wandlampjes.
A modern design matte black metal wall lights. -
#82Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941
“Stilleven met fruit en ongeopende Champagnefles”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Henry Kokken.
"Still life with fruit and unopened champagne bottle," a painting, oil on canvas, signed by Henry Kokken. -
#376
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figurative scenes in the carving.