Similar lots by type
-
#286Wedgewood
Een lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
-
#258
Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
A Delft earthenware covered vase with Chinese decor. Damaged/restored at the neck and lid. -
#251
Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
A baluster vase of Chinese porcelain with Canton decor. -
#207
Een lot van 4 porseleinen melkkannetjes.
A lot of 4 porcelain milk jugs. -
#259
Een dekselvaas in Imari porselein. Het deksel is beschadigd/gelijmd.
A lidded vase in Imari porcelain. The lid is damaged/repaired. -
#255
Een vaas van Chinees porselein met een decor van spelende kinderen. Gebarsten aan de hals.
A vase of Chinese porcelain with a decoration of playing children. Cracked at the neck. -
#208Rörstrand
“Julen”. Een lot van 7 blauw-wit porseleinen sierborden. Onderaan gemerkt, limited editions 1978-1983.
"Julen". A lot of 7 blue and white porcelain decorative plates. Marked at the bottom, limited editions 1978-1983. -
#295
Een lot van 12 porseleinen borden, made in China.
-
#244
Een lampenvoet van porselein en koper.
A lamp base in porcelain and copper. -
#206
Een lot van een Chinees aardewerken Nanking dekselvaas en open vaas met meerkleurig krijgstafereel in het decor. 1 onderaan gemerkt en 1 fo-hondje manco,
A lot consisting of a Chinese Nanking earthenware covered vase and an open vase with a multicolored warfare scene in the decoration. One marked at the bottom and one Fu dog missing. -
#210Satsuma
Een Japans porseleinen Satsuma vaas met meerkleurig en figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A Japanese porcelain Satsuma vase with multicolored figurative decoration. Marked at the bottom. -
#212
Een Chinees porseleinen theepot met figuratief decor.
A Chinese porcelain teapot with figurative decoration. -
#257
Een lampenvoet in geglazuurd aardewerk, Chinese stijl met een beschildering van een vliegende kraanvogel. Frans werk.
A glazed ceramic lamp base in Chinese style with a painting of a flying crane. French work. -
#248
Een set van 2 Chinese vazen, famille rose. De ene met figuren in het decor, de andere met fauna en flora.
A set of 2 Chinese vases, famille rose. One decorated with figures, the other with flora and fauna. -
#292Limoges France Authentique
Een lot van 2 porseleinen sierborden met vergulde details.
-
#250
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches.
A recent vase of Chinese porcelain with a multi-colored decor of birds in cartouches. -
#254
Een Chinese aardewerken vaas gedecoreerd met yin yang tekens, vlinders, planten en figuren.
A Chinese earthenware vase decorated with yin yang symbols, butterflies, plants, and figures. -
#297
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een theepot, 2 dekselpotjes met fo hondjes versierd en een zittend Boeddha beeldje.
-
#299
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
-
#247
Een set van 2 Japanse Satsuma vazen.
A set of 2 Japanese Satsuma vases. -
#249
Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.
A baluster vase of multi-colored Chinese porcelain with Canton decoration. -
#241
Een set van 2 Chinese vazen met houten sokkeltjes.
A set of 2 Chinese vases with wooden bases. -
#264Hertel-Jacob
Een lot porseleinen servies, 23-stuks, borden, kommen en schaaltjes. Onderaan gemerkt “Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria”.
A lot of porcelain dinnerware, 23 pieces, plates, bowls, and dishes. Marked "Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria" on the bottom. -
#43Delft Boch
Een blauw-wit porseleinen sierbord met rivier en molenlandschap. Verso gemerkt.
A blue and white porcelain decorative plate depicting a river and mill landscape. Marked on the back.
Other lots in this auction
-
#239
Een marmeren zuil, op meerdere plaatsen gerestaureerd. In 2 delen.
A marble column, restored in several places. In 2 parts. -
#70
Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
An inkwell with a figurine of a mischief-maker in zamak, one inkwell is missing its original lid and glass ink pot. -
#134Capo di Monte
Een geglazuurd aardewerken klok, Italiaans werk, onderaan gemerkt Capodimonte.
A glazed earthenware clock, Italian work, marked Capo Di Monte at the bottom. -
#13Katzhütte
“Dancing lady”, een porseleinen beeld van een dansende dame, art-deco. Draagt de stempel van Katzhütte, Duitsland ca. 1920.
"Dancing lady", a porcelain sculpture of a dancing lady, art-deco style. Marked Katzhütte, Germany circa 1920. -
#55Decor Exclusiv
Een Italiaans porseleinen dekselvaas en kom met zwart vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt
An Italian porcelain lidded vase and bowl with black gilded details and floral decoration. Marked at the bottom. -
#180
Een paar bronzen olielampen, 19e eeuw. Verschillende bolglazen en 1 vulglaasje binnenin manco.
A pair of bronze oil lamps, 19th century. Various spherical glass shades and 1 missing filling glass inside. -
#233Delfts blauw Chemkefa.
Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal. -
#95
Een gebeeldhouwd zachthouten handspiegeltje in rococostijl. Kleine letsels aan de rand.
A carved softwood hand mirror in rococo style. Minor damage to the edge. -
#112
Een varia lot van 2 vazen en een blauw-wit deksel vaas, waarvan 1 Boch en 1 Kobalt K Stile Sevres.
A mixed lot of 2 vases and a blue and white covered vase, including 1 Boch and 1 Cobalt K Stile Sevres. -
#181Boch Luxembourg
Een aardewerken tabakspot met opschrift ‘Tabac de St. Omer’ en onderaan gestempeld ‘Boch Luxembourg.
An earthenware tobacco jar with the inscription 'Tabac de St. Omer' and stamped 'Boch Luxembourg' at the bottom. -
#159Imari
Een Japans porseleinen Ko-Imari bord. Onderaan gemerkt.
A Japanese porcelain Ko-Imari plate. Marked at the bottom. -
#40
Een set van twee vazen in Torhouts aardewerk met de voorstelling van hanen.
A set of two vases in Torhout earthenware featuring rooster motifs.