#476IsfahanEen Perzisch handgeknoopt tapijt met floraal decor.
#584“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, bovenaan gesigneerd.
#62Armand JamarPeriod: 1870-1946“Staand naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#617Een groen geglazuurde Chinese keramische jardinière, schilferschade en een gebroken/gelijmde voet.
#16Een houten kamerstoeltje met originele bekleding in Louis XV stijl, sporen van restauratie.
A wooden armchair with original upholstery in Louis XV style, showing signs of restoration.No longer availableDim. 96 cmEstimate: € 80 / 120 -
#153“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van marmer, onderaan gesigneerd. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
#308Jef NysEen lot van 49 vintage Jommeke albums, waaronder diverse eerste drukken. Destijds aangekocht bij Jef Nys zelve.
A lot of 49 vintage Jommeke albums, including several first editions. Originally bought from Jef Nys himself.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
A set of 2 oak armchairs with sculpted detail, upholstered in striped fabric.No longer availableDim. 112 x 67 x 62 cmEstimate: € 100 / 150 -