Chinese bronzen kandelaar met uitgewerkte stam. XIXde eeuw.

Chinese gebronzeerd tin kandelaar met uitgewerkte stam met een symbool van het lange leven. XIXde eeuw.

Chinese bronzed tin candlestick with elaborate stem. 19th century.
Dim. H. 46 cm
SKU: 2210240347.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #347
Estimate: € 80 / 100

  • #251

    Een Zuid-Franse aardewerken kruik met zonnemedaillon en gedateerd 1904.

    A South-French earthenware jug with a sun medallion and dated 1904.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #212

    A rectangular mirror. Victorian style. Nicely carved and with ajour.
    Dim. 176x108 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #13
    Doyen

    Een lot van 4 vazen in hyalietglas, Doyen, met een decor van bloemen en randen in goudverf.

    A lot of 4 vases in hyalith glass, Doyen, decorated with flowers and gold-painted edges.
    Dim. h 25 x Ø 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #449
    Paul Daxhelet
    Period: 1905-1993

    Dim. 29 x 39 & 39 x 29 cm
    Estimate: € 150 / 300
  • #538
    Tiziano Galli
    Period: 1908-1986

    Dim. 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #657
    Val Saint Lambert

    A set of a lamp base and vase (signed) made of cast crystal, red in color.
    Dim. h 21, 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #169
    Victor Julien Trip

    “Driemasters op woelige zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Three masters on choppy sea". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #452
    Guillaume Corneille
    Period: 1922-2010)

    “Liggende naakten”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘80 en genummerd 249/300.

    "Reclining nudes". A lithograph on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '80 and numbered 249/300.
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #512

    Een grote Chinees porseleinen doppot, blauw-wit met floraal decor.

    A large Chinese porcelain jar, blue and white with floral decoration.
    Dim. 63 x Ø 52 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #41

    Een bronzen beeld van een golfer.

    A bronze sculpture of a golfer.
    Dim. 30,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #384
    Jos Hendrickx
    Period: 1906 - 1971

    Dim. 85 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #516
    Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali

    Dim. 77 x 55 x 53 cm
    Estimate: € 150 / 250

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00