Chinese bronzen kandelaar met uitgewerkte stam. XIXde eeuw.

Chinese gebronzeerd tin kandelaar met uitgewerkte stam met een symbool van het lange leven. XIXde eeuw.

Chinese bronzed tin candlestick with elaborate stem. 19th century.
Dim. H. 46 cm
SKU: 2210240347.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #347
Estimate: € 80 / 100

  • #125

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met acht kleine briljantjes.

    A pair of 18kt white gold earrings set with eight small brilliants.
    Dim. 4,45 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #572
    Oleg Dergatchov

    “Nude - I” Litho op papier. Genummerd 2/45. Gedateerd 1991. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Nude - I” Lithograph on paper. Numbered 2/45. Dated 1991. Signed outside the plate.
    Dim. 12,5 x 11,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #307
    Maria Innocentia Hummel

    “Umbrella Girl”, een Hummel beeldje, genummerd 152/0 B. Periode 1990/1999.

    "Umbrella Girl," a Hummel figurine, numbered 152/0 B. Period 1990/1999.
    Dim. h 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #183
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    Dim. 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #24

    “Herberg bij bergrivier.” Olieverf op doek. Draagt handtekening A. Bartholomé, gedateerd 1914.

    "Inn by mountain river." Oil on canvas. Signed by A. Bartholomé, dated 1914.
    Dim. 25 x 42 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #432
    Leonor Fini
    Period: 1907-1996

    “De Kikkerbaring”. Een ets op papier, droge naald. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 160/290.

    "The Frog Revelation". An etching on paper, drypoint. Signed and numbered 160/290 outside the plate at the bottom.
    Dim. 56 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #466

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt met floraal decor.

    A Persian hand-knotted carpet with floral decoration.
    Dim. 200 x 200 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #5

    Een lot van 3 zakhorloges waarvan de 2 kleinste gemerkt 800 zilver.

    A lot of 3 pocket watches, with the 2 smallest marked 800 silver.
    Dim. Ø 6.5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #47
    Crosa

    Een kunstbronzen tafellamp in de vorm van een jonge knaap met vuurtoorts in melkglas. Onderaan gemerkt “Crosa 2002”.

    A bronze table lamp depicting a young boy with a torch in milk glass. Marked "Crosa 2002" at the bottom.
    Dim. 73 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #309

    Een lot van 2 vintage emaillen straatborden, bestaande uit een verbodsbord en een straatnaam; “Morckhovenlei”.

    A lot of 2 vintage enamel street signs, consisting of a prohibition sign and a street name sign; "Morckhoven Lei".
    Dim. 30 x 50 & Ø 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #589

    "‘Hay barns at the old mill’, a painting, oil on canvas, unsigned. "
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #462
    Vladimir Moszowski
    Period: 1949

    “Tree Gold I”. Een collage, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd ‘97.

    "Tree Gold I". A collage, mixed media on paper. Signed, titled, and dated '97 at the bottom.
    Dim. 87 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 200

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00