Chinese bronzen kandelaar met uitgewerkte stam. XIXde eeuw.

Chinese gebronzeerd tin kandelaar met uitgewerkte stam met een symbool van het lange leven. XIXde eeuw.

Chinese bronzed tin candlestick with elaborate stem. 19th century.
Dim. H. 46 cm
SKU: 2210240347.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #347
Estimate: € 80 / 100

  • #51

    Een Art Nouveau porseleinen vaas met 2 figuren in Grieks mythologisch tafereel.

    An Art Nouveau porcelain vase with 2 figures in a Greek mythological scene.
    Dim. 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #454

    Chinees borduurwerk op zijde, een lot van 2 lijsten met elk 3 werkjes.

    Chinese silk embroidery, a lot of 2 frames each with 3 pieces.
    Dim. 53 x 10 cm 1/6
    Estimate: € 150 / 200
  • #31

    Een robijnrode Boheems kristallen vaas met geslepen motieven.

    A ruby red Bohemian crystal vase with cut motifs.
    Dim. h 32 x Ø 13 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #369
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Kathedraal” en “Vleeshuisstraat”, een lot van 2 etsen, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 53/100 en 6/50.

    "Cathedral" and "Vleeshuisstraat", a lot of 2 etchings, signed and numbered outside the plate, 53/100 and 6/50.
    Dim. 26.5 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #234

    A rectangular mirror in cut glass with a polychrome wooden sculpted frame with gilded details.
    Dim. 73 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #448

    Een Chinees porseleinen tulpenvaas, blauw-wit met floraal decor.

    A Chinese porcelain tulip vase, blue and white with floral decoration.
    Dim. 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #655

    Een lot van 35 Nederlandse munten. 4 duiten (1752, 1783, 1785, 1797), Willem I, Willem II, Wilhelmina, Juliana, kwartjes, dubbleltjes... Rijksdaalders (Ag) en guldens (Ag en Ni).

    A lot of 35 Dutch coins. 4 duit coins (1752, 1783, 1785, 1797), featuring Willem I, Willem II, Wilhelmina, Juliana, quarters, doublets... Rijksdaalders (Ag) and guilders (Ag and Ni).
    Estimate: € 55 / 70
  • #219
    Jos Hendrickx
    Period: 1906 - 1971

    “Fietsster in onthullend kleedje”, gemengde techniek op papier, gemonogrammeerd JH.

    "Cyclist in revealing dress", mixed media on paper, monogrammed JH.
    Dim. 118 x 47 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #190

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met twee centrale robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,14 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en een grijze parel.

    A pair of 18k white gold earrings set with two central rubies weighing approximately 1.14 ct. in total, diamonds weighing approximately 0.32 ct. in total, and a grey pearl.
    Dim. 12,78 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #455
    Koninklijke Munt van België

    “50 Ecu, Karel V”. 1987. Au 900/1000.

    "50 Ecu, Charles V". 1987. Gold 900/1000.
    Dim. 17, 27 g
    Estimate: € 800 / 1200
  • #122

    “Straat personages”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd. Verso schilderij, waterverf, van een dame op een stoel.

    "Street characters". A drawing, mixed media on paper. Signed at the bottom. On the reverse side, a watercolor painting of a lady sitting on a chair.
    Dim. 23 x 16 & (25 x 18) cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #566

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted carpet with geometric decoration.
    Dim. 166 x 95 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00