#125Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met acht kleine briljantjes.
#572Oleg Dergatchov“Nude - I” Litho op papier. Genummerd 2/45. Gedateerd 1991. Gesigneerd buiten de plaat.
“Nude - I” Lithograph on paper. Numbered 2/45. Dated 1991. Signed outside the plate.No longer availableDim. 12,5 x 11,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#307Maria Innocentia Hummel“Umbrella Girl”, een Hummel beeldje, genummerd 152/0 B. Periode 1990/1999.
"Umbrella Girl," a Hummel figurine, numbered 152/0 B. Period 1990/1999.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#183Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976“Moeder met kind”. Een terracotta beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.
#432Leonor FiniPeriod: 1907-1996“De Kikkerbaring”. Een ets op papier, droge naald. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 160/290.
#466Een Perzisch handgeknoopt tapijt met floraal decor.
#5Een lot van 3 zakhorloges waarvan de 2 kleinste gemerkt 800 zilver.
#589“Hooischoven aan de oude molen”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
#462Vladimir MoszowskiPeriod: 1949“Tree Gold I”. Een collage, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd ‘97.
"Tree Gold I". A collage, mixed media on paper. Signed, titled, and dated '97 at the bottom.No longer availableDim. 87 x 66 cmEstimate: € 100 / 200