Chinese bronzen kandelaar met uitgewerkte stam. XIXde eeuw.

Chinese gebronzeerd tin kandelaar met uitgewerkte stam met een symbool van het lange leven. XIXde eeuw.

Chinese bronzed tin candlestick with elaborate stem. 19th century.
Dim. H. 46 cm
SKU: 2210240347.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #347
Estimate: € 80 / 100

  • #189

    Dim. 182 x 138 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #156
    String Bokhyllan - the Ladder schelf

    “String Bokhyllan, the Ladder Shelf”, een modulair wandsysteem bestaande uit 8 muur (ladder) elementen, 1 onderhangend rooster, 3 kastjes, 1 lange diepe schabbe, 3 lange ondiepe schabben, 3 korte diepe schabben en 3 korte ondiepe schabben.

    “String Bokhyllan, the Ladder Shelf”, a modular wall system consisting of 8 wall (ladder) elements, 1 hanging grid, 3 cabinets, 1 long deep shelf, 3 long shallow shelves, 3 short deep shelves, and 3 short shallow shelves.
    Dim. 42 x 78 x 34 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #202
    Karl Palda

    Dim. 22 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #264
    René Vandervoodt
    Period: 1898-1978

    “Gevelzicht met bomen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Facade view with trees." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 60 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #22
    M. Van Laere

    “Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Van Laere.

    "Boszicht", a painting, oil on canvas, signed M. Van Laere.
    Dim. 78 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #116

    Een design bijzettafeltje/vouwtafel op centrale driepoot en volledig in metaal bekleed.

    A design side table/folding table on a central tripod and fully covered in metal.
    Dim. h 76 x Ø 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #454

    Chinees borduurwerk op zijde, een lot van 2 lijsten met elk 3 werkjes.

    Chinese silk embroidery, a lot of 2 frames each with 3 pieces.
    Dim. 53 x 10 cm 1/6
    Estimate: € 150 / 200
  • #35

    Bad Religion – Suffer - media Good+, sleeve Fair. Reissue, Unofficial Release, Epitaph – E-86404 - Vinyl, LP, Album.

    Estimate: € 30 / 50
  • #482
    Jos Hendrickx
    Period: 1906 - 1971

    “Zittend naakt”, gemengde techniek op papier, gemonogrammeerd JH.

    "Sitting nude", mixed media on paper, monogrammed JH.
    Dim. 108 x 73 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #87

    Een lot van 5 kommetjes in terracotta, vermoedelijk oud Romeinse bodemvondsten. Eén is gebroken/gelijmd.

    A lot of 5 terracotta bowls, presumably ancient Roman archaeological finds. One is broken/has been glued.
    Dim. h 13 x Ø 11.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #531

    Een set van 2 art-deco melkglazen bollampen.

    A set of 2 Art Deco milk glass globe lamps.
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #129
    Gust Dierikx
    Period: 1924 - 2019

    “Luxemburgs dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Gust Dierikx. Gedateerd 1983.

    "Luxembourg village view", a painting, oil on canvas, signed by Gust Dierikx. Dated 1983.
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00