Chinese bronzen kandelaar met uitgewerkte stam. XIXde eeuw.

Chinese gebronzeerd tin kandelaar met uitgewerkte stam met een symbool van het lange leven. XIXde eeuw.

Chinese bronzed tin candlestick with elaborate stem. 19th century.
Dim. H. 46 cm
SKU: 2210240347.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #347
Estimate: € 80 / 100

  • #128

    Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

    A pair of bookends with bronze elephants.
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #607

    Een antieke koperen heklicht olie scheepslamp.

    An antique copper ship lantern oil lamp.
    Dim. 37 x 18 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #255
    Mesta Taifun-S

    Een paar houten antieke ski’s met stokken, gemerkt Mesta Taifun-S.

    A pair of wooden antique skis with poles, marked Mesta Taifun-S.
    Dim. 142 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #331

    Een set van 2 sierbekers in verzilverd metaal met gevleugelde leeuwenkoppen, met glazen druiventrossen.

    A set of 2 decorative cups in silver-plated metal with winged lion heads, adorned with glass bunches of grapes.
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #96

    Een massief gesculpteerde wit geschilderde houten muurconsole met glazen blad.

    A solid wood carved white painted wall console with glass top.
    Dim. 83 x 131 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #504

    Een gepatineerd houten gesculpteerd Mariabeeld, eind 19e eeuw.

    A patinated wooden sculpted Madonna statue, late 19th century.
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #457

    Een paar Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor.

    A pair of Chinese porcelain plates with blue and white decoration.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #59
    Jean Sébastien

    “Mijnwerker”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd.

    "Miner". A drawing, pastel on paper. Signed, titled, and dated at the bottom.
    Dim. 53 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #468

    Een Chinees porseleinen vierkant potje met vogels en floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain square jar with birds and floral decoration. Marked at the bottom.
    Dim. 7,5 x 12 x 12 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #200

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,79 ct. DEVVS1

    An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 2.79 ct. DEVVS1
    Dim. 8,27 g
    Estimate: € 3400 / 3600
  • #515

    Een Zuid-Afrikaans muntstuk. 1 Pond, George VI, 1952. Au 917/1000 7,99 g.

    A South African coin. 1 Pound, George VI, 1952. Au 917/1000 7.99 g.
    Estimate: € 650 / 850
  • #602
    Jos Hendrickx
    Period: 1906 - 1971

    “Staand naakt”, houtskool op board, gemonogrammeerd JH.

    "Standing nude", charcoal on board, monogrammed JH.
    Dim. 103 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00