#564Pol MaraPeriod: 1920-1998“Can I still do it with brushes”, een kleurzeefdruk op papier, in potlood gesigneerd buiten de plaat, E.A.
"Can I still do it with brushes", a color screen print on paper, pencil signed outside the plate, E.A. (artist's proof).No longer availableDim. 78 x 53 cmEstimate: € 75 / 100 -
#622Nicola De MariaPeriod: 1954“Facia Sorridi”. Een print op papier.
"Smiling Face". A print on paper.No longer availableDim. 68 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#699Een lot bestaande uit een brandweerhelm van Le Levoir en een Belgische WW1 helm.
A lot consisting of a Le Levoir firefighter helmet and a Belgian WW1 helmet.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#646Een rond vintage salontafeltje uit metaal en hout met bolle bodem.
#637Een gepolychromeerd hout gesculpteerd ratel, split drum, Indonesisch, ten dienste om alarm te slaan.
#320Een vintage aardewerken vaas met handvat in drie kleuren, gemerkt onderaan ‘W. Germany.’
A vintage ceramic vase with handle in three colors, marked 'W. Germany' at the bottom.No longer availableDim. H 40 cm, Ø 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#41Een bronzen beeld van een golfer.
#79Delmotte?“Hoevelandschap met stroom en bruggetje.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#256Een set van 2 armstoelen kunstleder met crocoprint.
#448Een Chinees porseleinen tulpenvaas, blauw-wit met floraal decor.
A Chinese porcelain tulip vase, blue and white with floral decoration.No longer availableDim. 23 cmEstimate: € 120 / 180