Similar lots by type
-
#458
Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
-
#601
Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor.
-
#619
Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogel, floraal decor en teksten. Schilfers aan de dekselrand.
-
#610
Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
Place a bid ›Estimate: € 50/80 -
#634
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.
-
#624
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en olifantenkoppen als handvaten. Onderaan gemerkt.
-
#483
Een Chinees porseleinen vaas met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
-
#642
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met een pauw in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#443
Een Chinees porseleinen vaas met mytische tafereel en teksten in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#593
Een Chinees porseleinen terrine met deksel. Blauw-wit decor met foo-dog bovenaan.
-
#578
Een Chinees porseleinen dekselvaas. Famille verte met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#629
Een Chinees porseleinen dekselpot. Meerkleurig floraal decor met familiaal tafereel. Onderaan gemerkt.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#159Louis ThevenetPeriod: 1874-1930
“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
-
#589
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#614
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
-
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#599
Een Chinees porseleinen cilindervaas met krijgstafereel in het decor.
-
#609
Een Satsuma porseleinen koro met diverse figuren in het decor, bovenaan 3 foo-dogs. Binnenin en onderaan gemerkt.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#598
Een Chinees polychroom houten gesculpteerd beeldje van een meisje met bloemen.
Other lots in this auction
-
#284
“L’escalier”, een kleurenlitho op papier, gesigneerd Wouters? en genummerd 44/99.
"The staircase", a color lithograph on paper, signed Wouters? and numbered 44/99. -
#364Joe English
“Credo”. Een koperen etsplaat met opschrift onderaan. Onderaan in de plaat gesigneerd
“Credo”. A copper etching plate with inscription at the bottom. Signed at the bottom of the plate. -
#420
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. (twee kleine steentjes ontbreken).
An 18 kt white and yellow gold ring set with antique cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. (two small stones missing). -
#450
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct.Place a bid ›Estimate: € 300/400 -
#307E Svalling Eskilstuna
Een lot van 3 floret degens, gemerkt “E. Svalling”.
A lot of 3 foil fencing swords, marked "E. Svalling". -
#200
Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,68 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.68 ct.Place a bid ›Dim. 17,37 g -
#83
“Paris Sex Appeal”. Een vintage erotisch magazine, ingebonden jaargang 1934.
"Paris Sex Appeal". A vintage erotic magazine, bound volume from 1934.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#67Manufacture impérial et royale de Nimy
Een meerkleurige vaas met floraal decor. Manufacture impérial et royale de Nimy. Onderaan gemerkt.
A multicolored vase with floral decoration. Manufacture impérial et royale de Nimy. Marked at the bottom. -
#28
Een houten veldezel met materiaalkoffertje.
A wooden field easel with material case. -
#623Val Saint Lambert
Een vaas en lampenvoet van gegoten kristal, blauw in de massa.
A vase and lamp base made of cast crystal, blue in color. -
#144Edmond DoumontPeriod: 1879 - 1954
“Oma en Opa”, een set van 2 schilderijen van een koppel, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd
-
#7Franklin Mint Precesion Models
‘1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.’ Schaalmodel. We voegen er een munt van de Rolls-Royce ‘Flemish Section - 1993 - 2003’ een baseballkap van Rolls-Royce en een Balmoral Lambswool sweater met branding RREC, een kader en een RR Ralley card aan toe.
'1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.' Scale model. We add a coin from the Rolls-Royce 'Flemish Section - 1993 - 2003,' a Rolls-Royce baseball cap, a Balmoral Lambswool sweater with RREC branding, a frame, and an RR Rally card.Place a bid ›Estimate: € 40/60