Other lots in this auction
-
#88Een fractie amethist.
Une fraction d'améthyste.No longer availableOnline onlyDim. b: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#108Märklin 3066Een HLD 54 diesellocomotief van de Belgische spoorwegen op schaal HO. Defect.
Une locomotive diesel HLD 54 des chemins de fer belges à l'échelle HO. Défaut.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#286Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#3Nouvelles Editions Françaises, Paris. 4 boeken over musea. Georges Boudaille. “Musée de l’Ermitage”, Lydie Huyghe. “Musée du Louvre, école française”, René Huyghe. “Musée du Louvre, écoles étrangères”. Jacques Foucart. “Musées de Hollande”. Mooie serie, in-folio.
Nouvelles Editions Françaises, Paris. 4 livres sur des musées. Georges Boudaille. “Musée de l’Ermitage”, Lydie Huyghe. “Musée du Louvre, école française”, René Huyghe. “Musée du Louvre, écoles étrangères”. Jacques Foucart. “Musées de Hollande”. Belle série, in-folio.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#24Een paar gegoten kleurloze glazen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en verre incolore coulé.No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#241Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#122Drie diverse kroko handtassen, een groene, een zwarte en een bruine (één gemerkt Zagliani). Slijtagesporen.
Trois sacs à mains divers en croco, un vert, un noir et un marron (dont u, marqué Zagliani). Usures.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#285“Muzikanten”. Een jardinière van biscuit en een windhond met jongetje van porselein. Letsel aan pink van de muzikant en drie vingertjes van jongetje.
“Musiciens”. Jardinière en biscuit et un lévrier avec petit garçon en porcelaine. Une petite doigt manque du musicien et trois doigts manquent du petit garçon.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 24 en 16 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#91KurfürstEen messingen pendule onder plexiglazen stolpje.
Une horloge de cheminée en laiton sous une cloche en plexiglas.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#183“Antverpia.” Kleurengravure.
Antverpia . Gravure couleur.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#113“Koll’s Kompakt Katalog”. Twee Duitse catalogi mbt Märklin schaal OO & HO. Edities 2015 & 2019.
Koll's Kompakt Katalog . Deux catalogues allemands à l'échelle Märklin OO & HO. Editions 2015 & 2019.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#95“Great historic racing cars”. Twaalf metalen schaalmodellen in muurkastje. Bijgevoegd een schaalmodel van een Willy’s Jeep.
Grandes voitures de course historiques . Douze maquettes en métal dans une armoire murale. Comprend une maquette d'une Jeep Willy.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 40 cm (kastje)Estimate: € 30 / 40

